Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül körülbelül egy 100 fős esküvő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
kb. 1-1,5 millió az Én igényeim szerint.
2011. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nagyban függ attól hogy hol lesz, mi lesz a menü..stb..mert nyilván egy hagyományos falusi lagzi,ahol ebéd pöri, vacsi leves, meg éjfélkor töltöttkápi, hajnalban sülthús,rántotthús,főtthús,hurka,kolbász..na,ez szerintem olcsóbb mintha kaviár lenne a kaja:)

Viszont,vannak olyan költségek,amik akkor is lennének,amikor 100 vendég van,vagy 20, vagy 250...pl. a ruhák,virágok,díszítés...zenekar..

Sokban függ attól hogy milyen szolgáltatókat fogsz ki.Érdemes egy évvel elötte lefoglalni, mert főleg a nyári lagzikon kapós a vőfély,zenekar,fotós..stb..

Sok boldogságot!

2011. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Remélem még írtok, tapasztalatoknak nagyon örülnék, hogy milyen esküvőt (értem itt ételekre, ruhákra, zenekarra, fotósra) mennyiből hoztatok ki 90-100 vendéggel. Kb. ennyi lenne nálunk is, ahogy gyorsan összeszámoltuk.
2011. jan. 21. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi lesz,idén júliusban lesz az esküvőnk.Menyasszonyi ruha 80.000Ft+kiegészítők 3500Ft,Fotós 60.000Ft,Dj+ceremóniamester 110.000Ft,Videós 120.000Ft,Helyszín+étel 6000Ft/fő.És akkor még az édesség alkohol és üdítők sehol.Se a torta,fodrász,sminkes,díszítés,párom ruhája,cipőm,menyecskeruha,karikagyűrűk,szállás a vendégeknek.Nem is szeretnék számolni.
2011. jan. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 80-90 fős lagzink lesz, de annyi kiadás van, hogy hiába fogtunk vissza mindent, kb 2.000.000 alatt nem ússzuk meg. Nem is tudom mikor megyünk nászútra...

Pedig nekünk is dj lesz 60.000 meg 7000 ft a kaja/fő, piákkal együtt kb nem lesz egy tizes,de annyi minden van még... Videósunk nem is lesz, a meghívót is full leegyszerűsítettük, pedig nem is olyat terveztünk, de így legalább nem 50.000 forint a menükártyával, ültetőtértóképpel meg asztalszámokkal, meg köszönő ajándékba fényképtartóval.

Nagyon drága.... De remélem megéri :)

2011. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 75 fő volt csak, viszont mivel sokan messziről jöttek, kibéreltük az egész panziót, ahol a lakodalom volt. Így mindennel együtt -ruhák, fotós, kaja, pia, szállás, videós, virágok, dekoráció, sütemény- került durván 1,5 millióba.
2011. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leginkább az étel italtól függ szerintem, mert az kb 8.000-20.000/Fő között változik és ha beszorzod százzal nem mindegy. Amin lehet spórolni: nem bérelsz autót, hanem kölcsönadja valaki akinek erre megfelelő autója van, vőféjnek felkéred egy rokonod aki csinált már ilyet (szerintem erre 100.000-t kidobni teljesen felesleges), a köszönőajándék is csak mostánában lett divat, és a menükártya is teljesen felesleges, a térkép is (ha van vőféj meg ültetőkártya mindenki a helyére talál) De ha ezeket levonod sem hiszem, hogy 1,5M alatt kijönne.
2011. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.5 millió alaphangon.


Amin lehet spórolni

- nem kell dj - csináljatok CD-t

- nem kell vőfély - kérj meg valakit a násznépből

- a meghívót, ültetőkártyát, ültetőtérképet lehet házilag csinálni

- dekoráció egy jelentős részét lehet házilag csinálni - mi beszéltünk a virágossal: az asztaldíszeket közösen megcsináltuk, a terem díszítését is megbeszéltük és pár bnőmet kértem meg rá, csodálatos lett!

- Esküvőkiállításon vettük meg a ruhámat - 40 ezerért! a kölcsönzési díja duplája lett volna, a kaukcióról nem is beszélve. Előre ki volt nézve a ruha, tudtuk hogy viszik a kiállításra!


és még lehet egyéb spóroláson gondolkozni. A mienk csodás volt, azóta is arról beszél mindenki, a képek is csodásak lettek :) 4 hónapja volt :)

-

2011. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk 1.5 millió volt, pedig rengeteg kedvezményt kaptunk (virágdekoráció anyagáron meg ilyenek).


bővebben: [link]

2011. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi 120-an voltunk, kisváros, és kb. 1,4 millióban állt meg, de úgy,hogy rengeteg mindent ingyen, vagy féláron kaptunk. Egyébként biztos benne lett volna 1,8-ban!

Már annyira nem emlékszem mindenre, csak pár dologra. A ruhám fátylastól cipőstől 180 ezer volt! A férjemé öltönye 40, a cipője 15 ezer! A terembérlet (na itt 100 ezret engedtek) 70 ezer volt, zenekar 80, kaja 300 körül (de pl. a csirkét az összeset mi vittük, meg két fajta pörkölthöz is a húst)! Pia kb. 150 ezer (nagykerben vettük, és amit nem bontottunk fel, azt visszavették! Vőfély 30 körül, díszítés virágostul 60 (ez is baráti volt), gyűrűk 120 ezer! Hirtelen ennyi jut eszembe! De jól írták,hogy szerintem is alaphangon 1,5 millió!

2011. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!