Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Én vagyok a kis "hülyegyerek", anyám meg egy nővérem van, anyám kicsi fia voltam, és hagyta, hogy tesóm érvényesüljön felettem, mert apánk elment (tesóm apás volt), anyánk meg nem tudott minket ezek szerint felnevelni.Semmi önbizalmam, olyan hülyének érzem magam.
2012. jan. 2. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, esetleg kiabálj velük, ne hagyd elnyomni magad.
2012. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az milyen, hogy egy muter az egyik fiát szereti, a másikat nem?!!!megőrülök ezektől az emberektől, dögöljön az ilyen mielőtt gyereket hozna a világra!
2012. jan. 2. 00:13
 3/5 A kérdező kommentje:
DÖGÖLJÖN!
2012. jan. 2. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz anya, de az is lehet, hogy csak meg kéne ölelni és egyből megváltozna. Nem tudom milyen a kapcsolat.
2012. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom h hány éves vagy, de lehet, hogy nem anyukádat kellene szidni, hanem felnőni. És mit írtál? Dögöljön?????????????? Szerintem Te nem vagy normális. Lepontozhattok nyugodtan, de annyit szeretnék elmondani még, hogy Anyum tavaly meghalt. Igen, követett el a gyereknevelés terén hibákat. De az ember a nehézségeken, a szülei baklövésein túl kell, hogy legyen. És nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szeretném, ha még itt lenne és mindenért megkritizálni nap-mint-nap! És SOHA, érted???? SOHA nem gondoltam, hogy "dögöljön"! Te sem leszel tökéletes szülő, mint ahogy én sem vagyok, hiába igyekszem teljes erőmből. De ezt a dolgot soha nem meséld el majd a gyerekednek, mert helyetted ő fog szégyenkezni.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!