Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy a kutyánk megrágta a pendriveját?

Figyelt kérdés

A kutyánk 3 éves és borzasztóan rossz,mindent szétrág (a telefontól elkezdve a dezodorokon át a cipőkig...szóval mindent).


Pár napja szétrágta a pendriveomat,ezért az anyáé volt nálam,de mondta,hogy vigyázzak rá,mert tele van fontos dolgokkal,amik a munkájához kellenek(anyu ügyvéd,gondolom szerződések voltak rajta).


De ma a kutyám megtalálta és szétrágta,darabokra tört,nem lehet már semmit csinálni vele.


Mit mondjak anyának??

14L


2012. jan. 2. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

van olyan cég,ami sérült pendrive-ról is ki tudja menteni az adatokat.

guglizz utána.

2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ebből tuti,hogy nem szednek ki semmit...szétjött teljesen,pici darabok lettek belőle.
2012. jan. 2. 19:33
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fontos dokumentumokról mindig van másolat, hidd el, ez egy ügyvédnél alap (tudom, mert én is az vagyok). Ráadásul ha pótolhatatlan dokumentumok lettek volna rajta, nem adja oda a 14 éves lányának, már csak a titoktartás miatt sem.


Tehát ne aggódj, lehet, hogy kicsit mérges lesz, de semmi végzetes dolog nem történt.

2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az első írja

Aztán neveld meg a kutyát,de legalább tedd ki a lakásból a kertbe(ha van)

Végül pedig reméljük anyukád is tanul belőle,hogy az egyébként titkos adatokat,szerződéseket tartalmazó pendrive-ot nem adja oda a lányának játszani.

2012. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, itt csak egy megoldás van. Odaállsz elé bűntudatos arccal és azt mondod: "anya, a kutyánk szétrágta a pendrive-odat". Bátorság.:)
2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem szoktuk kitenni a kutyánkat,mert a kertben reszket,mindig bent van,olyan,mint egy családtag.


De lehet,hogy tényleg le vannak mentve a gépén a cuccok,amik rajta voltak a pendrive-on...vagyis reménykedek benne.

2012. jan. 2. 19:37
 7/21 anonim válasza:
100%
"Anya! A kutya megrágta a pendrive-odat!"
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a kutyusnak egy védőügyvédet, mert különben anyád egy életre sittre vágja... :DDD
2012. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért nem tetted a táskád zsebébe, egy fiókba vagy a szekrény tetejére, hogy biztosan ne rágja meg?
2012. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudod, hogy ilyen a kutya, akkor miért nem raksz minden értékes dolgot be a fiókba, vagy egy cipzáros kabátzsebbe?


Amúgy lehet, hogy helyreállítják, de azt mondják, hogy 100 000 forintba kerül.


Nem lehetne erről a rossz szokásról leszoktatni a kutyát? Pl. valami iszonyatosan keserű cuccot odarakni neki, szétrágja, undort kap (baja nem lesz, legfeljebb egy kicsikét öklendezik), ettől meg elmegy a kedve attól, hogy szétrágjon dolgokat!

2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!