Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnának a szüleitek/roko...

Mit szólnának a szüleitek/rokonaitok, ha kiderülne, azonos nemű személyhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam az egyetemen, akiről ez kiderült. Ezért merült fel bennem a kérdés.
2012. jan. 3. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyám totál kiakadna, szerintem ő kiabálna is velem - jogosan. Apám szerintem nem akadna ki annyira, de nagyot csalódna bennem és szerintem távolságtartóbb lenne azután.


Én legalábbis ezeket nézem ki belőlük, de lehet, hogy nem így lenne... Szerencsére ez a probléma nem áll fenn. :)

2012. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erről egy vicc jutott eszembe: Melyik jobb? Ha fekete vagy, vagy meleg? -ha fekete, mert azt nem kell elmondani anyádnak.
2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek valószínűleg nem szólnának hozzá semmit, mert mikor középiskolába jártam, egy időben azt hittem, hogy a lányok is tetszenek, nem csak a fiúk, és folyamatosan finoman érdeklődtem felőlük, h mit szólnának hozzá, ha kiderülne, hogy nekem a lányok tetszenek inkább. A sok kérdezgetés, de konkrétumok hiányával eléggé sikerült már megpuhítani őket.


Az évfolyamtársaim is leszbikusnak néztek, sőt még a tanáraim is:) Szegények azt hitték emiatt voltam magam alatt egy időben, és mindig segíteni akartak. Nagyon tapintatosak próbáltak lenni:D Férfi tanárt nem láttam még ennyire zavarban anno.


Amúgy most már barátom van, férfi.:)


Kollégiumban pedig sok szobatársról, ismerősről kiderült, hogy álmodozik arról, hogy milyen lenne azonos neművel együtt lennie. Fiútól és lánytól is hallottam már ezt egyaránt. Sőt konkrét tapasztalatokat is.

2012. jan. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a saját unokabátyám meleg. A nagynéném-mármint az említett unokatestvérem apjának a nővére kicsit régimódi...így az ő reakciója sejthető. Viszont mi többiek, tesómat nem számolom bele, mert ő meg kicsit középutas, elfogadtuk a szituációt. Az elfogadás attól függ, hogy kit milyen értékek szerint neveltek, meg mit lát az ismerősi, baráti körtől az ilyen helyzetekben.
2012. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!