Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ugye nem normális, hogy...

Az ugye nem normális, hogy egy másik (nő) személyhez jobban "kötődöm", mint a saját édesanyámhoz?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, szeretem a szüleim, de amióta megismertem ezt a személyt, vele valahogy jobban meg tudok beszélni dolgokat...tény, hogy elég különböző személyiségek. És nagyon bánt, hogy nem anyukámban találtam meg azt a személyt, aki a szülő mellett barát is, bizalmasom is, meg minden. Mármint bánt, hogy ez a másik személy közelebb áll hozzám... vagy ez csak ilyen érzés, nem tudom... szerintetek? Dolgozom a kapcsolatomon anyummal, de nehéz, kár, hogy nem korábban jöttem rá, hogy valamin változtatni kell.
2011. márc. 29. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Sőt. Ezáltal ébredtél rá arra, hogy változtatnod kell az édesanyáddal való kapcsolatodon. És ez nagyon jó. Meglehet, hogy ezért ismerted meg ezt az embert...


Hány éves vagy?

2011. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
22, és L vagyok.
2011. márc. 29. 23:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen van csak apám helyett...bár én nem rajongok apáért. Szóval nekem ezzel magyarázható.
2011. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első-a "szerintem nem" arra vonatkozott, hogy szerinted nem normális?
2011. márc. 30. 00:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg, nagyonis lehetséges, hogy pont ezért ismertem meg ezt a személyt.
2011. márc. 30. 00:06
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Normális.

Szerintem pont az a nem normális, ha valaki a szüleivel baráti kapcsolatot akar ápolni és pl. intim dolgokat megbeszélni. A szülő, az szülő, a barát meg barát. Nem jó vegyíteni a két dolgot. Legalábbis én mindig nézek nagyot, amikor egy-egy ismerősöm éppen meséli, hogy az anyjával a szexuális életéről vagy a férfi ügyeiről beszéltek.

Fontos, hogy jóban legyünk a szülőkkel, de nem minden tartozik rájuk és van egy határ. Én legalábbis így gondolom.

2011. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel. Attól, hogy anyud korabeli az illető és szereted, az azért mégsem ugyanaz mint anyukád, akkor sem, ha úgy érzed, hogy jobban egyeztek.

Nekem is volt kolleganőm, nagyon szimpatikus volt a dolgokhoz való hozzáállása, a nyugalma, több minden, sokszor kimentünk cukiba, anyum egész más. Nagyon szeretem anyum, nem hasonlítgattam őket. Talán neked sem kellene. Az egyik inkább barát szerepét tölti be, valahol mégis gondoskodós esetleg koránál fogva, a másik pedig a szülő. Egy szülőnek nehéz barátságot kialakítani a gyerekével, mert igen veszélyes tud lenni tudod.

Ne legyen rossz érzésed, de anyuddal való kapcsolatodon dolgozhatsz, de ne akard megváltoztatni őt, vagy barátnődnek őt.

2011. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális !!!!
2011. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. És élvezem, és csiszolgatom az anyus dolgaimat is, de a nagy barátságomat már nem adnám föl. 23 L :) Ne aggódj, és szeress.
2011. márc. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a személy nem anyukádat akarná helyettesíteni, hanem olyan neked, mint egy barátnő, akivel mindent meglehet beszélni. Az anyád az anyád, ezen nem változtat semmi.
2011. márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!