Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 15-16...

Miért van az, hogy 15-16 éveseknek mindenki azt mondja, hogy tartsa meg a babáját, de 20 éveseknek meg még azt sem ajánlják, hogy összeházasodjanak?

Figyelt kérdés

Most akkor mi is van?

A 20 évesnek azt mondják, hogy még éljenek, ne szúrják el a fiatalságukat és egyebek, bezzeg egy gyereket, ami jóval felelősségteljesebb dolog, tartson meg egy 15-16 éves GYEREK?

Sőt, még olyan kommenteket is olvasok, hogy "biztosan jó ANYA leszel"...


2012. jan. 4. 20:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a kuplungos poént. Ha poén egyáltalán.

Engem is lehurrogtak, mikor itt teljesen más témában kérdést tettem ki, és felfedtem benne, hogy 21 éves létemre feleség és anya vagyok.

2012. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanez jutott eszembe az egyik kérdésről.

Hogy érdekes módon, ha valaki 18 alatt teherbe esik, azt sokkal többen, és sokkal vehemensebben próbálják rávenni a baba megtartására. Ha már 20-on túl van, akkor nagyjából egyenlő a lebeszélők és a rábeszélők aránya.

2012. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

Az abortusz gyilkosság, talán azért.

És 20 évesen meg gondolja meg hogy házasodik e vagy sem.

Én 19 évesen házasodtam, én is megkaptam, hogy ne házasodjak.

2012. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Csúszik náluk a kuplung = nincs ki mind a négy kerekük.


Akinek annyi esze van, hogy egy felnőtt ember házasságát idegenként irigységből vétózná, de egy 16 évesnek azt mondja remek anya válna belőle, arra remekül illik a mondatom.

2012. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Az abortusz nem gyilkosság. Magyarországon nem minősül annak, és ameddig ez nem változik, addig senkinek sincs joga gyilkosnak nevezni senkit, akin abortuszt végeztek.
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 poiu ***** válasza:
18%
Talán mert a 15-16 éveseket nem veszik felnőttszámba. Neveljük őket, legyél felelős. 20-25 között már élesbe megy a játék. Ha a választott párod nem tökéletes (nekem :-), akkor eldobandó. Jó kérdés, ezen el kell gondolkodnom (60/F:-)
2012. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Az abortusz gyilkosság, talán azért. "


Mert az jobb, ha egy gyerek szegénységben, bizonytalanságban, apa nélkül nő fel? Nem mellesleg ez nem történne meg, ha lenne annyi eszük a kis 15 éveseknek, hogy felfogják, gyerekek még a szexhez.

2012. jan. 4. 20:39
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Mert magyarországon nem minősül annak, attól még megölni a saját gyerekedet, gyilkosság, nem más.
2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha megvan a saját válaszod rá, miért teszed fel kérdésnek?És miért nem fogadod el azt, hogy valaki válaszol rá, és leírja a véleményét....?
2012. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Talán mert nem én szoktam azt mondani, hogy egy 16 évesből jó anya lesz...
2012. jan. 4. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!