Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10-13 éveseknek milyen társast...

10-13 éveseknek milyen társast ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Kiskutyát. Vagy mire gondolsz???
2011. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Catan telepesei nagyon jó. 10 éves fiam kedvenc játéka, és az egész család szereti, nagyon élvezetes. Esetleg még a Metro ami nekünk van és jónak is tartom.
2011. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaajjjj, első vagyok és nagyon szégyellem magam. Félreolvastam, ne haragudj. :) Azt olvastam, hogy társat, nem azt, hogy társast, ezért nem értettem a kérdést.


Igen, a Catan tényleg jó, de akár a klasszikus Scrable vagy Activity is érdekes lehet neki.

2011. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon imádom a MONOPLOY játékot(többféle is van)

és a HOTEL játék is jó (hasonló a monolopyhoz)

a GAZDÁLKODJ OKOSAN is nagyon jó játék.

14/L

2011. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha fiú- Akkor Lego harry Potter Lego Star Wars lehet a bejövős (főleg ha szeret építeni mivel a páját neki kell elkészíteni legoból)


lány- hmm...szégyellem magam, hogy lán létemre nem tudok mondani. Esetleg Négy perces szócsata, Twister, Twister Hopp

természetesen ezt szerintem egy felnőtt ha beírja a google-ba vagy egy játékwebáruhát oldalára, vagy vaterára biztos talál valamit. :D



L/12

2011. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A(Z) osztálytársaim azzal " piszkálnak hogy jeti vagyok" és ezt mind azért mert 11 évesen 46 lábam van és 174 cm vagyok.

NEM értitek NEM értem mi van velem?

Persze énis szoktam magammal viccelődni

de ez már beteges

Van egy osztály társam aki 149 cm és 36 lába van ( fiú)

ez netán normálisabb??

Köszi a válaszokat

2011. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs kérdésbe akartam irni nem válaszba :D
2011. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találd ki Extra.:D

Az a legjobb.^^

13L

2011. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!