Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők akik ezerszer elmondják...

Szülők akik ezerszer elmondják egy nap mennyire nagyon szeretnek, de közben egymás közt kibeszélnek és abszolút nem támogatnak? Miért?

Figyelt kérdés

Olyan rossz látni, hogy vannak hozzám hasonló korúak, akiket maximálisan támogatnak a szüleik, anyagilag és lelkileg egyaránt. Fizetik a költségtérítéses fősulit/egyetemet (úgy is hogy nem állnak valami túl jól...) csak hogy legyen valami a gyerekből..


Én támogatottra járok, nincsen semmi költséges hobbim, elfoglaltságom, már-már apáca szintű erkölcsös életet élek (nem járok bulizni, nem drogozom, nem cigizem, nem iszom még pasizni sem pasizok...), de így is rossz vagyok, akit a háta mögött kibeszélnek (szidnak, ócsárolnak) a szülei. Előttem semmit nem mondanak.


2012. jan. 6. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
akkor honnan tudod h a hátas mögött kibeszélnek?
2012. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

És miért nem pasizol? Az nem az ő bajuk..


És honnan veszed, hogy kibeszélnek?

2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez hülyeség!

Szeretnek a szüleid és nem szidnak és ócsárolnak a hátad mögött. ne beszélj be ekkora badarságokat!


Én is szülő vagyok. Szeretem, imádom a gyerekem. És igen, szoktunk a párommal beszélgetni róla akkor amikor ő nincs ott. Megbeszéljük miben változott, milyen a viselkedése stb.

Azért mert szeretjük! És foglalkozunk vele!

2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
És ha nincs költséges hobbid, akkor mégis mit támogassanak? Semmit nem csinálsz, nincs mire pénzt adni.
2012. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%
Az, hogy a szüleid négyszemközt beszélnek rólad, az nem azt jelenti, hogy a hátad mögött kibeszélnek. Nem hiszem, hogy ha tényleg ennyire nem csinálsz semmit, hogy akkor ócsárolnának. Amúgy ezzel a remeteélettel te meg vagy elégedve? Megkérdezhetem hány éves vagy? Pasizz nyugodtan, ha már abban a korban vagy. :) Lehet, hogy ha olyan átlag tiniéletet élnél, mint amilyet a szüleid szeretnének, akkor ők is elégedettebbek lesznek. (Mert mi van akkor, ha épp arról beszélnek, hogy miért vagy ilyen, hogy semmit nem csinálsz, nincs hobbid, barátod, stb...) Nem azt mondom, hogy ezentúl reggelente járj haza bepiálva a bulikból, meg ne emlékezz a pasijaid nevére, hanem ésszerű, normális határokon belül kezdj el élni! :)
2012. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nővéremtől hallom.


És amikor nincs itt a nővérem, vele is ugyanezt csinálják, amit viszont én hallok.

2012. jan. 6. 19:46
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Na?! Erre most mindjárt kussolnak a nagyokosok... :S


Ahelyett, h megpróbálnák megnézni a kérdező szemszögéből is a helyzetet -elvégre arról szól a fórum, h a kérdező nézőpontját IS megvizsgáljuk-, inkább csak saját magukból indulnak ki, EGYETLEN szempontból mint egy decentrálni nem képes kisiskolás gyerek, holott a válaszokban arra utalnak, hogy akik reagáltak, már minimum 16 felett járnak, illetőleg szülő a válaszadók egy része! Hol itt a felnőtt gondolkodásmód??


Kedves kérdező, van kedved írni továbbiakat arról, mi nyomaszt téged? Teljességgel megértelek, többek között azért, mert sokféle helyzetet átéltem.

Nem muszáj, csak ha van kedved. Visszakukkantok még, hátha írsz. :)


Kitartást kívánok neked és mielőbbi megoldást!! :)


Ha gondolod, együtt -akár többen is, akik rajtam kívül még hajlandóak erre- átgondoljuk, mit lehet tenni...

2012. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek. nem hiszem, hogy a szüleid kibeszélnének téged. inkább aggódnak miattad, mert amit leírsz, hát az alapján én is aggódnék a saját lányom miatt... most nem bántásból kérdezem, de tulajdonképpen te mit csinálsz a sulin kívül? pasid nincs, hobbid nincs, bulizni nem jársz... munkád, vagy ilyesmi van? az apácaélet nem feltétlenül jó. egyetemista vagy, most vannak elvileg a leggondtalanabb éveid, miért nem használod ki őket egy kicsit?
2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
(bocsánat, utolsó előttivel)
2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs barátom, mert egyszerűen ez egy kényes téma nálunk. szerintük (nem mondják ki előttem, de éreztetik, utalnak rá) erkölcstelen dolog és csak a k*rváknak van barátjuk, a jó lányoknak meg férjük, esetleg vőlegényük.


Pl.: Dolgoztam egy irodában titkárnőként, de felmondtam, mert a főnököm elkezdett zaklatni. Erre ők egymást közt: biztos kirúgtak, mert nem végeztem jól a dolgom, szerencsétlenkedtem, és kiderült, hogy nem is tudok angolul... (nagyon jól tudok angolul, versenyeket nyertem!)


Vezetésnél leváltottam az oktatómat, mert állandóan kiabált velem. Ők: szegény oktató féltette az autóját, mert alig tudok vezetni...


Egyszer volt egy barátom, akivel szakítottam, mert olyan megjegyzéseket tett, olyan dolgokat művelt, úgy éreztem nem szerelmes belém. Szüleim: tutira kidobott a fiú, mert látta milyen elviselhetetlen, kezelhetetlen rondaság vagyok.

2012. jan. 6. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!