Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akit...

Van itt még olyan, akit kibeszélnek a szülei a háta mögött?

Figyelt kérdés

Ugye, milyen sz.r érzés?


Nem arra gondolok, hogy a szülők megvitatják egymás között a gyerek gondjait, hanem arra, hogy lemondják, ócsárolják őt.


2011. júl. 16. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
sajnallak hogy ijen szuleid vannak
2011. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
de honnan veszd, hogy így beszélnek rólad? kihallgattad őket?
2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hallod, hogy kibeszélnek, àlljàl elébük és kérdezd meg, hogy miért nem a szemedbe mondjàk, ha bajuk van veled.
2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen. Bár épp nem ócsárol, de mindig kibeszél rokonoknak, de néha idegeneknek is. Hogy mit kéne jobban csinálnom, és hogy megverte a sors egy ilyen "rossz természetű" lánnyal. Egyszóval mindig van valami, ami nem tetszik neki. De ez van, én már hozzászoktam, bár kisebb koromba nagyon rosszul esett.
2011. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sz.r érzés. Velem apám csinálja ezt. A szemembe jópofizik, anyámnak meg elhord mindennek a hátam mögött. Pedig nincs is rá oka, csak nem fogja fel, hogy a kislánya már felnőtt nő és nem tud befolyásolni, mint kiskoromban.


És csodálkozik, hogy nem tisztelem. Nincs is mit tisztelni rajta, ha annyi nincs benne, hogy őszinte legyen hozzám, a saját lányához.

2011. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Dettó ilyen az én anyám is.

2011. júl. 16. 12:37
 7/14 A kérdező kommentje:
*apám
2011. júl. 16. 12:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ebből már kinőttem,de még emlékszem,milyen pocsék érzés,mikor ott vagyok és úgy beszélnek idegeneknek rólam,mint egy tárgyról,vagy leégetnek,mert elkezdenek mesélni csak rád tartozó dolgokról vagy csak "simán" egymás között beszélnek rólad,mintha ott se lennél. Nyugodtan szóvá teheted,nagoyn sok szülő ilyen,emlékezz erre nagyobb korodban,nehogy elkövesd ugyanazt a hibát. Lehet,hogy nem is veszik észre magukat, érdemes szólni.
2011. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, igaz nekem bátyám meg anyám csinálta, de rövid úton leállítottam őket.

Nálunk a következő volt a szitu: indultunk valahova, és jól összekaptunk tesómmal (16 évvel idősebb). Iszonyatosan stresszes időszakom volt, és az volt az utolsó csepp, sírva elmentem a fürdőbe, hogy megmossam az arcom.

És hallottam, hogy mondja anyámnak, hogy menjek el pszichológushoz, mert én nem vagyok normális.

Nagyon kiakadtam, és bár nem szoktam kiabálni, ordítva közöltem vele, hogy ha szerinte orvosra van szükségem, akkor nekem mondja, ne anyánknak, és közel a 40hez lehetne benne ennyi, hogy a szemembe mondja a dolgokat, meg hogy látom csak akkor nagy a szája, ha nem vagyok ott és úgy kell ócsárolni....

2011. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem az anyósom ócsárol és sajnos nagyon rossz hatással van a kapcsolatunkra. Ráadásul teljesen alaptalanul.
2011. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!