Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Mit szólnátok, ha a barátnőtök szex közben jelentené be, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés
Elkezdett sírni és ezzel jött, nagyon meglepődtem. 7 éve vagyunk együtt.
2012. jan. 8. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
7 év után meglep hogy komolyabb dolgokat akar, már bocs de mikor szándsékozol felnőni?
2012. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már felnőttem, de ilyesmiről nem beszéltünk még komolyan, úgyhogy meglepett, egyébként meg most nem lenne jó, nem értem, hogy jutott eszébe.
2012. jan. 8. 00:56
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem az lep meg, hogy Te meglepődsz. Egy felnőtt nő, akinek 7 éve tart a kapcsolata, miért NE akarna gyereket??????????????
2012. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Előtte kell a védekezésre gondolni.
2012. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Szia! A nők azért szerelmesek és azért szexelnek nagytöbbségben, mert nőiességüket élik meg közben (ahogy ti a férfiasságotokat). Minnél szebb a testi szerelem vkivel (no, meg a hormonok miatt is) ez szerintem a legtöbb nőnek eszébe jut. Sőt! Pont ez a normális (lehet, hogy nem 17 éveseknél, de később mindenképp). Szóval a nők gyereket akarnak tudat alatt (és egyre tudatosabban). Szerintem pont logikus, hogy szex közben mondta. Valószínüleg szeret. Ennyi. Szeresd te is és ne félj semmitől! gy szeretetben minnél többen vagytok, annál teljesebb leszel te magad is.
2012. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdezhetem,hogy mi az oka annak,hogy neked most épp nem jó?

Netán gazdasági oka van?(magyarul az van,vagy attól félsz,hogy nem tudod őt meg a babát majd eltartani)


Vagy esetleg kötelezne a lány családja(szülei) arra,hogy elvedd,és te még nem akarod magad lekötelezni?


Miért lepett ez meg? 7 év az nem olyan,mint 7 hónap...az már komoly idő...annyi idő alatt -normális esetben- már azért jócskán megismerszik(és NEM félreismerszik!!!) az ember...

2012. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg nem a legjobb időpont ennek a megbeszélésére, de úgy érzem ebből, hogy Ő már eléggé kétségbeesett -e tekintetben.

7 év együttélés után, ezen cseppet sem csodálkozom. Nem lehet mindig tologatni, mert nincs olyan időszak kb. az ember életében, amikor minden tökéletes és nem szól az ellen semmi, hogy most jöjjön a baba..


Amennyiben meg nem szeretnél gyereket,legyél tisztességes és mond meg neki, hogy eldönthesse, így Veled akar -e maradni!

2012. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, de egyikünk sem családcentrikus (vagyis eddig azt hittem), ő nem akart házasságot még eddig, meg a gyerekeket is utálja, úgyhogy nem tudom mi van vele. Én pedig szimplán nem akarok még, egyrészt nem szeretem őket, másrészt meg még nem akarom, hogy a nap 24 órájában le legyek kötve.
2012. jan. 8. 01:13
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Húha, Te nagyon nem ismered a nők lelki világát, észjárását! Egy 2-3 éves kapcsolat után már jó részük arra vágyik, hogy most már következzen az eljegyzés, házasság, majd gyerek. Nemhogy 7 év után!!
2012. jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Minden nő akar gyereket, főleg egy bizonyos kor után, még ha korábban nem is akartak.

Csak azért mert általánosságban nem szereti, ahogy te sem, nem azt jelenti, hogy a saját gyerekét nem fogja szeretni.

Én sem csípem a gyerekeket, és még nagyon sok nő, férfi sem, de a sajátomat nagyon fogom szeretni.

2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!