Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtök szex előtt elővenne egy bilincset, hogy használjátok?

Figyelt kérdés
Ez izgatna titeket vagy megijednétek vagy egyáltalán nem tetszene? Mivel már nem láttam a barátomat másfél hónapja, mert külföldön volt arra gondoltam, hogy ha elmegyek hozzá akkor feldobnám ezzel a szexet, meg rendeltem a netről egy ilyen fűzős fehérneműt kis tüll szoknyával. De félek, hogy a bilincses dolog nem tetszene neki. Ti mit szólnátok, ha ez veletek történne? 20L
2011. dec. 17. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

meglepődnék, de benne lennék

17/F

2011. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meglepődnék, de valószínűleg belemennék a kíváncsiság miatt.
2011. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a f*szomra kattintsa rá akkor oké a dolog. :D
2011. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pasitól függ, exem imádta, mostani viszont mondta, hogy utálja az ilyet. Kicsi szádat kinyitod és megkérded.
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kib.sznám az ablakon, mert nagyon nem gerjedek az ilyesmire.
2011. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene kétszer mondania. Simán megbilincselném és "megbüntetném"!
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne nagyon! Főleg igazi bilinccsel mer a szex shoposat simán ki lehet nyitni. :) Most az a vágyam...

Persze van akinek nem... ha már megrendelted, egy próbát megér :) vedd elő aztán vagy rajtad kattan v rajta... ha neked ez bejön és látja rajtad a pasid nem fog ellentmondani.. aztán már nem is tud. :)

22/F

2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem tutira nemfog "nem"-et mondani biztosan örülni fog neki hogyha nem olyan visszahúzódó a párod az ágyban vagy csak úgy alapból.szerintem jóötlet én biztos bennelennék :D
2011. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
szitu: Én (25F) háton, a barátnőm meg lovagol rajtam, és nem mindig szereti ha megmarkolom a mellét, ilyenkor szól, vagy eltolja a kezem, de ha nem tudom megállni és mégis megfognám ilyen estere rendszeresített nekem egy hoszabb láncú bilinincset, ami a vaságyunk végéhez van bilincselve, ekkor büntiből a csuklómra kattintja és kicsit hátrébb dől, hogy ne érjem el, és ne tudjam megfogni, na ilyenkor már csak ő dönti el, hogy megfoghatom-e vagy nem, így ha egészen rám, előredől akkor még elérem a mellét, ha meg nem engedi akkor elhúzza a kezemtől, kezemet meg nem engedi a bilincs, hogy elérjem a mellét. Néha incselkedik is így velem, na ilyenkor nagyon izgató, hogy az ő nála van a döntés, szóval nekem is nagyon jó, szokta is mondani: mindent a szemnek, semmit a kéznek:)
2013. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!