Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem annyira tetszik a...

Nekem annyira tetszik a testvérem, hogy szint bele vagyok esve, nem tudo, hogy mit csináljak egy nagyon jo tanácsra van szukségem?

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 15:16
1 2
 11/12 Ben1498 válasza:

Lényeges lenne tudni az életkorotokat, a szüleiddel a kapcsolatodat, hogy volt-e már valakid...

Ezek nélkül nehéz bármit is irni

A lényeg, ne ásd el magad a föld alá, csalmert ugy tünik "gyógyíthatatlan mentális betegséged" van

Várjuk a választ..

2017. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nincs semmi mentális gondod, arról, hogy egy jó csaj/srác éppen a testvéred nem tehetsz. Szerintem várj legalább egy hónapot, hogy nem fellángolás-e, és ha nem, akkor ha nincs korkülönbség, és nincs párja, még mielőtt elmondod, kösd a lelkére, hogy nem mondja el senkinek, ezen felül gondolj bele, ha mégis megtudják a szüleid, mit szólnának, és ha minden passzol, akkor szerintem mondd el neki. Sok sikert!
2017. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!