Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok anyukátokkal?

Figyelt kérdés
Mi 4-en vagyunk testvérek, de igazából egyikünknek sem túl jó a kapcsolatunk anyuval. Én eddig úgy gondoltam velem van baj, de kezdek rájönni hogy az nem lehet véletlen hogy 4 gyerekből 1 sem tudja elviselni!
2012. jan. 9. 17:57
 1/8 Problem? ***** válasza:
Nekem nagyon jó édesanyámmal a viszonyom lehet azért van mert egyedül nevelt fel.20/F
2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 testvéremet apuval, engem egyedül nevelt fel. Sztem nincs összefüggés!
2012. jan. 9. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van testvérem és nálunk sem felhőtlen a viszony... igazából egyikünkkel sem az. Én már nem idegesítem magam rajta, kamasz koromban ki tudtam akadni, de mióta van nekem is gyerekem, azóta pár dolgot jobban megértek.

Amúgyis generációs különbség van köztünk, és emiatt szinte mindent máshogy látunk, ami időnként idegörlő tud lenni.

De akkor is az anyám! Pelenkázott, felkelt éjjel megetetni, és most is bármikor számíthatok rá, ezért elnézek neki sokmindent, amit másnak nem néznék el.

2012. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Változó. Egyszer lent, máskor fent.


19L és 40N

2012. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 19/L vagyok és már úgy 5 éve olyan a viszonyom vele, hogy vagy nem beszélek vele, egyáltalán nem szólok hozzá, és leginkább csak remélem hogy nem jön rá az 5 perc és próbál értelmetlen "barátkozós" beszélgetést amiből tízből tízszer ordibálás van. Vagy kiállok magamért, kifejtem a véleményem és akkor jön a mocskolódásom. Ő 48.
2012. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak (és úgy általában):

pont ez volt ma nálunk. anyuka mondta a magáét és én eddig áltlában ráhagytam de most én is elmondtam mindenről a véleményemet. Ráadásul ugyanolyan decibellel mint ő! Persze voltam minden csak jókislány nem! De ha beleveszem hogy 18 évesen azért zavart el itthonról mert ott akartam aludni a barátomnál és ezzel teljesen tönkretette az életemet 1általán nem érdekel és innen kezdve soha nem fogom hagyni magam!

2012. jan. 9. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenben értünk egyet, de szeretem anyukámat, és büszke vagyok rá, és ő is szeret engem. Tökéletes ember nincs, és tökéletes szeretet sem, de ő is szeret engem a tökéletlenségeimmel együtt, és én is őt az övéivel. Így aztán jól megvagyunk.


Volt nekünk is egy ilyen veszekedősebb időszakunk, de ez most már lecseng elég szépen :)

2012. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár éve lehet azt írtam volna, hogy tökéletes. Látszólag az is volt. Nagyon szorosra fűződött a viszonyunk és NAGYON nehezen fogadja el, hogy már saját életem van és az nem olyan mindenben, ahogy Ő jónak látná. ráadásul a párommal sincsen megelégedve...sőt, ez minden vitánk forrása. Mindenbe beleköt, mindennek elmondja Őt és néha engem is. Piti dolgokból óriásit csinál...meséli fűnek fának, hogy milyen a párom és élvezi, ha neki igazat adnak. Most ott tartok, hogy nem akarok vele megosztani semmit és csak szeretném élni a saját életem, ahogy én nekem jól esik. Remélem egyszer beletörődik a választásomba és újra jó lehet a kapcsolatunk...talán ha pár év múlva unokája lesz... :'(

23N

2012. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!