Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt (van) olyan kapcsolatotok...

Volt (van) olyan kapcsolatotok/házasságotok ahol a férfi gazdagabb és mindent amit ad felrója neked?

Figyelt kérdés

A pénze ellenére kicsinyes és keveset "ad" vagy nem nagyon fogadsz el semmit (inkább a te pénzedből tartod magadat) ennek ellenére egy-két kisebb dolgot is felró mindig?


Hogy ez-az amazt én adtam, tőlem van...stb.


2011. dec. 11. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Akàr gazdag a pasi akàr nem, ha felrója amit ad,akkor ott màr eleve baj van a kapcsolatban!

A helyedben nem hagynàm, hogy ezt csinàlja velem. Tudom nem mindig egyszerû kilépni.

2011. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LadyLee ***** válasza:

Nem volt sosem, és valószínűleg nem is nagyon lesz, mert sokáig nem tűrném ezt a viselkedést.


Miért ad, ha utána felrója? Gusztustalan viselkedés, ezzel akar manipulálni és sakkban tartani. Én megpróbálnám ezt vele tisztázni, de ha nem veszi, akkor lelépnék.

2011. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem velem történt (de végülis mindegy) de sajnos 2 legjobb barátnőmnek ilyen kapcsolata van, kíváncsi lennék, ez tényleg ilyen gyakori?

Esetleg van akinek vagy ismerősének ilyen?

2011. dec. 11. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A párom is ilyen, már szervezem, hogy tudom az életem megoldani, ha otthagytam.
2011. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az ilyentől menekülnék. Nem anyagi helyzettől függően iszonyat bunkó dolog, ha valaki felrőja, hogy mennyit költ a másikra. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolat az nem üzlet, tehát nem várhatna el hálát vagy bármit az ajándékokért, hiszen elvileg nem azért adja, hogy megvegyen...
2011. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém excel táblázatot készített, és elküldte nekem, mikor szakítottunk. Kb harmincszor annyit keresett, mint én (pedig én sem keresek rosszul), saját magam tartom el, ha utaztunk valahová, mindig beszálltam a ktgekbe. Nagy értékű ajándékot pedig soha nem vett nekem.
2011. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ilyen irigy egy gazdag pasi? Elvileg neki gentleman-nek kellene lennie...mire jó ez?
2011. dec. 11. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolat után, amikor szakítani akartam, 20 ezer forint miatt zsarolt, fenyegetett, megfélemlített. Pedig igyekeztem soha nem adós lenni, ez az egy "tartozásom" volt felé, pedig ezt is ajándékba adta...Azóta kiegyenlítettem, de szóba többet nem állok vele.
2011. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az anyagi vonatkozás teljesen mindegy; ahol felróják a "bezzeg én mennyi mindent adtam neked!" kezdetű témát, ott baj van, és le kell lépni, minél előbb!
2011. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!