Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! 'Törhető szív' medál...

Csajok! 'Törhető szív' medál szülinapra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Milyen ötletnek tartjátok hogy lány 16. szülinapjára egy törhető szív medált vegyek? A medálra rá szeretném íratni a nevünket. Sajnos még csak 3 hete vagyunk együtt de mindenképp hosszú távra tervezünk. :)
2012. jan. 10. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem megijedne tőle, nem?:)
2012. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Még ez nagyon korai, ezt az első évfordulón süsd el szerintem.

Vegyél neki virágot és vidd el színházba a szülinapján.

2012. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
fúj de nyálas
2012. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Szuper ajándék! :)
2012. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon örülnék neki!!!!16/L!!nyugodtan vedd meeg!!:)
2012. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit korainak tűnik,de a lányzó tutira örülne neki.

Figyelj,hogy megfelelő nyaklánca legyen hozzá.-tehát ha ezüstöt veszel ezüst...

2012. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%

Attól függ, milyen személyiségű, lelkivilágú a lány.

Én tuti beparáztam volna, vagy sokkot kaptam volna, ha 16 évesen ilyet kapok 3 hét után..Hmm most is.


Egyébként nagyon kedves ajándék, még ha meg is ijedne, akkor is nagyon tetszene neki.

Törhető helyet más fajta lehet jobb lenne. Kicsit olyan negatív csengése van. Összeakarod törni a szívét? >.<

Persze, ha nagyon szép, akkor fel se tűnik, h törhető.


Unokatesóm egy szép kinyithatós medált kapott a barátjától az évfordulójukra, bele van vésve a nevük és van benne egy mini kép. Nagyon örült neki.:)

2012. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

16 évesen tuti fog neki örülni

az más kérdés hogy én 22 éves fejjel 3 hét után borzalmasan nyálasnak és bénának érezném

az én hugom 15, de ő is odavan ezekért a kis csecsebecsékért meg trendi mutogatni a barátnőknek

szóval jó lesz ;)

2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen személyiségű. Én a magam részéről nyálasnak tartanám, meg nekem nem kellenek ilyen dolgok, hogy tudjam vagy kimutassam, hogy összetartozom vkivel. De ha ő romantikusabb, csjosabb típus, akkor meg nagyon örülne neki. :)
2012. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a törhető szívet mellőzd, előfordulhat, hogy megijedne tőle. Én 4 hete voltam együtt a párommal, amikor népnapomra egy sima szíves nyakláncot kaptam egy fehér rózsa csokorral. Majdnem sírtam örömömben. :) Ennek már 5 éve, azóta együtt élünk. Szóval szerintem nkább egy egyszerű láncot vagy medált vegyél, a törhető szívvel és nevekkel várj szerintem egy fél évet.
2012. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!