Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány testvéred van? Milyen a...

Hány testvéred van? Milyen a kapcsolatod velük?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hogy a szüleiddel milyen a kapcsolatod, és ha lehet az is hogy hány éves vagy:)
2012. jan. 10. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám 34 éves,vele nagyon jó a kapcsolatom,nem is emlékszem,hova valaha lett volna köztünk vita.

Nővérem 31 éves,vele 1 perc alatt össze tudok veszni,de kitomboljuk magunkat,és 10 perc múlva már újra jóba vagyunk:)


Anyukám 55,apukám 56,velük nagyon jó a viszonyom,jóban vagyunk:)


21/L

2012. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2 tesóm van. Egy húgom meg egy nővérem. Imádjuk egymást! :):) Anyukám meghalt már :( apuval jó a kapcsolatunk. :)

20/l

2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egy nővérem és egy bátyjám van,


nővérem 9 évvel idősebb,ezért nincs is olyan sok közös témánk,neki családja van én meg most vok a bulizós korszakban,viszont igy szeretjük egymást meg minden


bátyjám 5 évvel idősebb, vele már lazább a kapcsolatom, több mindenről eltok vele dumálgatni,közvetlenebb a kapcsolatom lehet azért mert ő itthon lakik még


Szüleimmel hát anyával jó a viszonyom, mindent megtok vele beszélni, viszont apával nem nagyon, soha nem volt ilyen igazi apa lánya kapcsolatunk,talán mert külföldön dolgozik és keveset van itthon, viszont tudom h szeret és én is őt:)


18/L

2012. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2 nővérem van és nagyon jó velük a kapcsolatom, minden nap beszélek velük. A szüleinkkel is nagyon jóban vagyunk és velük is 1-2-3 naponta beszélünk.


Összetartó család, mindig számíthatunk a másikra. :)


22L

2012. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy húgom van. Ég és föld vagyunk, ráadásul 4 év korkülönbség van köztünk, és eddig borzasztóan soknak tűnt (nekem már kapcsolatom volt, ő még csak barbizott), nem volt közös témánk. Mostanra kezdünk "összenőni", és nagyon jó a kapcsolatunk, egymásra mindenben számíthatunk, és ezzel tisztában is vagyunk mindketten. Ha éppen egy sötét utcán sétálok végig egyedül, vagy éppen várok valakire, mert unatkozom, akkor tuti, hogy őt hívom először, és annyit mondok "dumáljunk+, már tudja mi a helyzet.

Anyukámmal élünk, nagyon jó a kapcsolatunk, vele mindig az volt. Apukámmal szintén jó általában, csak ő alkoholista, ezért eléggé tud bántani lelkileg, szóval vele nehezebb.

17L

2012. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1 öcsém van. Néha lent, máskor fent. Ugyanígy anyummal. Apámmal hónapok óta nem beszéltem és nem is láttam. Utálom őt.


Öcsi 15 éves, anyu 40, apu 43.


19L

2012. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

22 éves a nővérem, nem tartom vel a kapcsolatot.

Anyukámmal nagyon jóban avyok, apukámmal nagyon nem.


20/L

2012. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 húgom van, egy 12 egy 8 egy 6 és egy 3 éves. Édesanyám 35 édesapám 41 éves és nagyon jó a kapcsolatom velük, ugyan úgy, mint a testvéreimmmel. 15/L
2012. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok /idén leszek 18/ van egy 21 éves nővérem.

Vele nagyon rossz kapcsolatunk volt régen /értsd szószerint másoknál ennyire nem volt ez/

1.5 éve költözött el itthonról. Első félév évben még mindig rosszban voltunk. De azóta kialakult a kapcsolatunk és jóban vagyunk. De mondjuk ha pl:. vizsgaidőszakja van akkor nem tudok vele rendesen beszélni mert akkor ideges és mindenkivel ordít még ha kedvesen szólunk hozzá.

Szüleimmel változó. Néha elvagyunk néha nem. /és elég gyakran az agyamra tudnak menni/

2012. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiútestvérem van de teljesen különbözőek vagyunk, így nem igazán jó a kapcsolatunk.

L

2012. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!