Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kollégáiddal a...

Milyen a kollégáiddal a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nagyon rideg a légkör a munkahelyemen. Hiányzik a meleg, barátságos, szeretetteli légkör. Tudom talán nagy elvárás a szeretetteli, de könnyebb úgy dolgozni, hogy jó a hangulat, hogy örülnek nekem ha reggel bemegyek, ha örömmel megyek hozzájuk és várom hogy találkozzunk. Nálunk a furkálódás megy, másfél év után csodálkoztak rá, hogy 35 éves vagyok, mert eddig nem voltak kíváncsiak igazán, nem kérdeztek szinte semmit. Vagyis kíváncsiak voltak, mert visszahallottam miket terjesztenek, gondolnak rólam az iwiw-es képeim alapján...

Minden munkahely ilyen, vagy - ez csak a válság miatt marják az emberek egymást, féltve a munkahelyüket - csak én fogok ki ilyeneket?


2011. dec. 28. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 helyen dolgozom,nem is tudom melyik jobb.


Az egyik helyen leginkább pasikkal vagyok körülvéve,párom is köztük van,tizenpáran vagyunk,nagyon jó a viszony,sokszor járunk el meló után ide-oda,holnap is megyünk.szeretek bejárni.


A másik helyen heti pár órában vagyok,csak csajok,van amelyik idősebb 20 évvel,mégis tüneményesek,jó társaság,sokszor hangos az iroda a nevetéstől.


De előző melóhelyek nem ilyenek voltak,volt ahol levegőt is halkan kellett venni,és beszélni csak melóügyben beszéltünk,nem is birtam.

2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az iwiw-es képeid miatt ilyenek veled? Egyébként mi van az iwiw-es képeiden?Különben, ha nem muszàj ne foglalkozz velük, sajnos a mai vilàg ebbõl àll, ki hogyan tudja a màsikat megbàntani!
2011. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én fiatal vagyok,22 éves.A munkahelyemen szinte mindenki idősebb nálam.Van aki simán az anyám lehetne.Vannak akik,nagyon kedvesek és a szárnyuk alá vettek,úgy viselkednek velem,mintha a gyerekük lennék,ha gondom adódik,mindig segítenek és nagyon jól érzem magamat velük.Aztán van a másik tábor,ami ilyen besavanyodott banyákból áll,akik irigykednek,mert fiatal vagyok és minden mozdulatomat lesik,hogy valamibe beleköthessenek.Minden alkalmat kihasználnak,hogy kioktathassanak és természetesen pletykálnak a hátam mögött.

Szerencsére többségben vannak azok,akikkel jó a viszonyom és ők a pletykálkodókkal szemben is kiállnak mellettem.Én pedig igyekszem elengedni a fülem mellett a csípős beszólásokat és azokra az emberekre koncentrálok,akikkel jól érzem magam.

Ettől a néhány kellemetlenségtől eltekintve szeretek bejárni a munkahelyemre és alapjában véve jó a viszonyom a munkatársaimmal.

2011. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen a kollégáim egymást nyomják fel a főnöknél! Én sosem köptem be egyiküket sem! A főnököm megvan győződve, hogy ő a legokosabb köztünk, mert esti iskolában leérettségizett, közben egy primitív, sötét paraszt! Csak a munka miatt vagyok itt, mert kell a pénz! Bemegyek reggel, letöltöm a munkaidőm és hazamegyek! Egyik kollégámmal sem bratyizok! Van egy kolléga, akivel barátkoztam, de rájöttem, hogy ő is szívesen alátesz a másiknak! Hallottam vissza dolgokat, amikről csak ketten beszéltünk! Ha lenne másik hely, azonnal elmennék innen!
2011. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak kirándulós képek vannak fent, az is egyszerű Magyarországi helyekről.
2011. dec. 28. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szerencsére jó a hangulat :) két kolléganővel vagyok egy helyen, (ügyfélszolgálat), sokszor nevetünk. A többi kolléganő a telefonos ügyfélszolgálaton is jó fej, de velük nem beszélek annyit, amióta itt vagyok, de velük kezdtem, ismerem őket is, és szeretem mindet. Persze vannak rossz napjai mindenkinek, meg van, ami nem tetszik a másikban, de alapjában véve jó kis társaság :) az átlagéletkor szerintem 30 körül lehet, a többség 30 alatti :) úgyhogy én szeretek itt dolgozni :)
2011. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közigazgatás - új munkáltatóm van (ebben az évben cc. 7.), korrupt férfi vezető, minden nap létbizonytalanság, gyak. minden kollégát kirúgtak a régiek közül, én vagyok a legrégebben itt (3éve), fizetés a legminimálisabb (nem véletlen hívnak közszolgáknak minket - igen találó. A fizetésem 30-40%-a elmegy az utazásra, amit nem térítenek meg :-/), mindezt 3 diplomával, egy nyelvvizsgával.... - gondolom el tudod képzelni a többit....
2011. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk zömében nők vannak, kevés férfi (tanári kar), ha találkozunk, csak ritkán megyek be, mert többnyire a gyerekek közt vagyok, beszélgetünk, bármiről, egyedül családi dolgokat nem mesélek soha, én szinte mindent tudok róluk, tőlük, de ők rólam semmit. Így nagyon jó a kapcsolatunk, nem tudnak pletykálni rólam. Semmilyen közösségi oldalon nem vagyok fenn, így onnan sem tudnak infót szerezni. Én vagyok a legöregebb, de szeretem a fiatalokat, remélem, ők is engem. Sokszor elmondják örömeiket, gondjaikat, ha kérnek, adok tanácsot, ha nem, csak meghallgatom őket. Kicsit olyanok, mintha a gyerekeim volnának.
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb- nagyobb kellemetlenseg mindien munkahelyen van. En a tesommal dolgozok egy helysegben, a konyvelosegen negy masik lany. Minden oke volt egeszen addig, amig jott a legujabb, aki egesz nap elsetalgat nehany csekkel, egesz nap be nem all a szaja, telepofazza egy ora alatt az irodat, neha meg- megesik, hogy a masik ala is as, de a szemebe nagyon szepen vigyorog. Egy ideig en is kozottuk dolgoztam, de orulok, hogy atraktak a noveremhez. Nem is szeretnem tudni, miket beszelnek, amikor nem vagyok ott, de biztos vagyok benne, hogy nem szepeket. De nalunk legalabb jo a hangulat altalaban.
2011. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon unalmas maga a munka, monoton. Sokan kb 20-an vagyunk egy teremben. 2-3 mindig morgós, kibeszélős öregasszony van, akiknek semmi se jó, az ő fertályukon síri hangulat van (sajnos engem is odaültettek közéjük pár hónapja) még a telefonomon sem szívesen beszélek a jelenlétükben, mert lehet érezni az állandó kontrollt. Pocsék köztük az élet, próbáltam kedveskedni, hátha jobb lesz, de a szaloncukorosztogatásom, vagy apró szívességek csak 1-2 napig normalizálták a hangulatot.

A régi helyemen, a terem másik felében fiatalok voltak, és ment a röhögcse, akkor tök szerettem bejárni.

:-(. Velük tudok persze kimenni néha kávészünetre, de ha utána az ember beleül a kriptába...no comment

2011. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!