Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl anyámat-apámat?

Hogyan éljem túl anyámat-apámat?

Figyelt kérdés
Eladtuk a lakást, amelyikben egyedül élhettem, muszáj volt. Most felnőtt fejjel élhetek apám-anyám nyakán. Apám kiidegel jó, ha nem kapok tőle infarktust. Anyám meg elsavanyít teljesen. Csupa negatív dolgot kapok tőlük, rémálmaim vannak éjszakánként melletük. Egyelőre nincs pénzem, hogy elköltözzek. Ha lenne, most indulnék. Szorongok. Mi lehet a kiút, míg mellettük kell lennem?
2012. jan. 11. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Gyűjteni a pénzt,és minél előbb új életet kezdeni.

Addig meg egyik füleden be a másikon ki elv szerint élj.


Egy valamit nem értek.Bár nem tartozik rám,de írod,hogy külön éltél,de el kellett adni a lakást.

A te lakásod volt? Ha igen,hogy hogy nem gondolkodtál előre,és nem tettél félte annyi pénzt a ház eladásából,hogy albérletre fussa??

Ha meg nem a te lakásod volt,akkor miért nem spóroltál hónapokon át,hogy bebiztosítsd magad?? Nem sértésből kérdezem,csak érdekel,hogy mi volt az ok,hogy nem voltál előrelátó..

2012. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Igyál nyugtató teát, sportolj, sétálj. Nekem ezek váltak be, mikor hazakényszerültem egy hónapra, az elkényeztetett nővérem és az őt kiszolgáló anyum mellé...Póbálj meg arra koncentrálni, hogy milyen jó lesz megint egyedül lakni.
2012. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne nagyon járj haza. Dolgozz, sportolj, sétálj, barátnőzz, buklizz, lényeg, hogy csak aludni járj haza. Így nem kell őket annyit nézegetned.


Jobban ebben a helyzetben nem tudok.

2012. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

ki lehet bírni.. én egész életemben anyámmal voltam egy szobában, sőt most is, mert nincs lehetőség hogy elköltözzek...bár már laktam albérletben, de 1-2 dolog miatt haza kellett költöznöm..:S

22L

2012. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Megkaptam az üzenetedet,és köszönöm.Így már egészen más a helyzet.

Ettől függetlenül továbbra is azt tanácsolom,hogy egyik füleden be a másikon ki..

Vagy ahogy a többiek tanácsolták.Sétálj,relaxálj,menj minél később haza.stb..

Én fiatal lányként az alkoholista anyámtól úgy tartottam távol magam,hogy nyáron parkokban sétálgattam vagy a Margit szigeten,télen meg mekikbe ültem be.1 fagyival 3-4 órát is elvoltam.Vagy tanultam,vagy olvastam..Mindig este mentem haz,amikor már fürdés,és fekvés volt..Így ki lehetett bírni amíg be nem töltöttem a 18 évemet..

2012. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo a helyzetem, csak az a kulonbseg hogy nem en elek a szulo nayakan, hanem o az enyemen...
2014. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!