Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyámat,...

Hogyan tudnám rávenni anyámat, hogy váljon el apámtól? Gyűlölöm az apámat, anyám viszont szereti.17/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát... te gyűlölöd, akkor te "válj el" tőle, anyukád életét nem irányíthatod. Mi a baj, iszik?
2011. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Apróságokból csinál hatalmas ügyet, minden kis hülyeségen összeveszik anyámmal és velem is. Odacsap a kisöcsémnek azért, mert a kockákkal játszik a szobában, és szétszórja. Mindezt azért, mert fél, hogy ha jön egy idegen hozzánk és meglátja, hogy esetleg rendetlenség van, kilakoltatnak. Mániája, hogy rend, rend, rend. Múltkor benthagytam egy poharat a szobámban, erre fogta a szemetesvödröt, és kiborította a szobám közepére, mondván, hogy én úgyis a disznóólban érzem jól magam. Egyszerűen elviselhetetlen. Napi szinten veszekszem vele, utáljuk egymást, gyűlöljük, ő szégyell engem, én szégyenlem őt, igyekszem minél kevesebbet lenni vele, és évek óta abban reménykedem, hogy elválnak a szüleim, apám lelép, és végre normális, idegbajos napoktól mentesek lesznek a napjaink.
2011. okt. 9. 12:32
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
költözz el ha annyira zavar
2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bírd ki azt az 1 évet. Ha édesanyád szereti édesapádat úgy sem fog elválni.
2011. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen ez mindenre megoldás. Szeretem, mikor a sok válaszoló azzal jön, hogy örüljek hogy van hol élnem, és van mit ennem. Mert úgy látszik, odáig jutottunk el, hogy manapság egy gyerek örüljön, hogy nem az utcán koldul. És legyen hálás a szüleinek azért, hogy megszülték.
2011. okt. 9. 12:35
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez nem az előttem levő válaszolónak ment, csak közben ő is írt..
2011. okt. 9. 12:36
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor a legjobb megoldás a kollégium
2011. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Oda nem csak indokolt esetben vesznek be?
2011. okt. 9. 12:39
 9/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebben a helyzetben nem tudsz mit csinálni, nem tudsz változtatni. Anyukádnak kellene ráébrednie, hogy az idegbeteg férje két lelkibeteg embert csinál a fiaiból... gondolom te véded meg az öcsédet apátoktól, ha te is elmész, mi lesz szegény gyerekkel? :(
2011. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
és azt már próbáltad, hogy rendet tartasz magad körül?
2011. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!