Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év felett lévő férfiak...

30 év felett lévő férfiak válaszolnátok, kicsit el vagyok bizonytalanodva?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok a párom 30 felett van, mostanában úgy érzem, hogy nem vagyok neki elég jó (szexuális téren), semmi rosszat nem mond, részéről minden olyan mint eddig, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy ő mégis csak egy igazi érett férfi én meg még csak egy fiatal 24 éves nő vagyok.


Már van egy közös gyerekünk szóval a kapcsolat nem most kezdődött, de én mégis most kezdek kétségbe esni, hogy nem vagyok elég jó hozzá.


Ez előtt mindig csak velem egyidős fiúkkal voltam akkor meg se fordult a fejemben ilyen.


Egy ennyi idős férfi mit vár el egy fiatalabb nőtől vagy a szexuális életetek más volt 20 évesen mint most 30 felett, most már másra vágytok?


2012. jan. 11. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy közös gyerek után felesleges erről beszélni..
2012. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért bizonytalanodtál el, ha semmi baj nem történt?

Ha gond lenne akkor a babát sem vállalta volna be veled.

Ne alkoss olyan problémákat, amik nem léteznek. Ha baj van, azt lehet kezelni, meg lehet beszélni, meg lehet oldani a problémákat, de ha jól értem, nálatok nincsen semmi gond :) Nyugodj meg :)

2012. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha gondja van, akkor az nem a korod miatt lehet, hanem mert a férfiakban valami megváltozik, miután szült a feleségük. (Pláne apás szülés!)

Ez egy tudatalatti dolog nálunk. Ő már egy "anya" és ez a tudat olyan feszélyező. Meg, hogy "onnan" kijött egy gyerek, és a melle is már szoptatásra való.


Szóval a nők "funkcionálisan" megváltoznak.

Most biztos egymillió kismama fog írni, hogy ez nem igaz, mert a férjükkel minden rendben.

Nos, mint mondtam, ez tudatalatti inkább, és ha felszínre is jön, egy normális férfi sosem bántaná meg ezzel a feleségét. És a férfiakat sem lehet hibáztatni, mert ez egy érzés, amiről nem tehetünk.


Az én feleségem is abban van, hogy minden oké. Győzködöm, hogy semmi sem változott, sőt... pedig dehogynem.


35F

2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. Annyit tennék hozzá, hogy egy 30 feletti férfi semmi extrát nem vár el egy fiatal nőtől, sőt az a jó, ha mellette nem érzi magát 30-asnak.
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy miért kell az apàs szülést vàlasztani. Igenis nem jó làtvàny egyàltalàn egy férfinak.De mivel vannak férfiak,akik màsképpen gondolkodnak és valóban csalàdban akarjàk magukat érezni,azoknak minden tiszteletem.En, ha még egyszer szülnék akkor sem engedném a férjemnek, hogy velem legyen.
2012. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem akartam, hogy bent legyen, mert féltem attól, hogy ezek után másként fog rám nézni és lám igazam is lett


a mellem már nem izgató, mer az szoptatásra van

2012. jan. 11. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Neked elment az eszed, kedves kérdező.
2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ezt a férjed mondta, hogy szoptatàsra való, vagy csak te beképzeled magadnak?
2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ő mondta, hogy az arra van


de lehet, hogy ő arra gondolt, hogy addig amíg szoptatni kell

2012. jan. 11. 18:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Miért ment volna el az eszem?!


Félek, hogy a fiatalabb lányok majd megpróbálnak ráakaszkodni, olyan sok 18-20 éves lány van aki a 30-as pasikat akarják az se érdekli őket, hogy van gyerek.

Még mikor nemvolt meg baba de még tervben sem akkor is a nálam is jóval fiatalabb lányok megkörnyékezték.

2012. jan. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!