Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hobbimegcsalás? Gyakran...

Hobbimegcsalás? Gyakran előfordul, hogy alkalomadtán félreléptek és mikor találkoztok a párotokkal megy minden tovább, mintha mi sem történt volna? (magyarázat alul)

Figyelt kérdés

Voltam már mindkét oldalon, éppen ezért érdekelne egy jelenség, amit megfigyeltem. Amikor lefeküdtem másnak a barátnőjével, feleségével (nem ismertem az illetőt, és ezek nem szerelmi kapcsolatok voltak, hanem egyszeri alkalmak) sokszor volt olyan érzésem, hogy a nők közül sokan ezt teljesen természetesnek veszik. Rövid ismeretség után, ágybabújás, majd búcsú. Mindeközben a nő kommunikációjából leszűrtem, hogy lelkileg abszolúte nem érinti meg a téma, csak d.ott egy jót, majd azzal a lendülettel folytatta, ahol abbahagyta. Ott beszélt mellettem a párjával, hogy "á, későn keltem, voltam közértben, stb, majd beszélünk, puszi", majd visszafeküdt mellém és...szóval azon gondolkoztam, hogy vajon ezt hányan csinálhatták meg velem is, úgy, hogy a leghalványabb fogalmam sem volt róla, hogy ez történik. Lányok, hölgyek, arctalanul, őszintén, hogy megy ez?


(kérlek, a kérdésre válaszoljatok, és mellőzzétek az erkölcsi minősítést...veletek is megeshet, mindkét oldalon lehettek)


2011. dec. 24. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor volt olyan érzésem, hogy a nők közül sokan ezt teljesen természetesnek veszik"


Nem értem miért baj ez? Te megteheted másokkal, ők nem tehetik meg veled?

2011. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mintha kissé azt vettem volna le, hogy te elítéled ezeket a nőket-miért kb. bőgniük kellett volna a bűntudattól?


Jah persze, férfinak dicsőség, nőnek szégyen mi...pf.

2011. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó, csak kíváncsi vagyok. Persze, hogy megtehetik, csak érdekelne, hogy egy nő hogy éli ezt meg. Én pl nem tudnék ilyen laza lenni, hogy szia szívem, á, nem volt semmi különös...nem ilyen típus vagyok. Viszont több ilyen nővel akadt dolgom, akikről tudtam, hogy otthon van a férjük meg a gyerek...vagy épp máshol, mindegy.
2011. dec. 24. 19:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyat nem írtam, hogy én megcsaltam volna bármelyik barátnőmet.
2011. dec. 24. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Elég érdekes a kérdésed. De igen, elég sok ilyen nő és férfi van, nem ítélem el őket személy szerint, de nagyon utálatos dolognak tartom a megcsalást.

Engem még nem csaltak meg, és én sem a páromat, mondjuk 1 párom volt eddig és lesz is :)

A mai világ ilyen, sok a megcsalás, és már a nők sem olyanok mint régen ...

Nekünk a férjemmel fontos a házasság, nem egy papír, hanem szövetség. De kevesen vélekednek így.

Kívánom, hogy találj egy olyan lányt aki nem fog becsapni :)

Boldog Karácsonyt, és Boldog Új Évet.


25/N

2011. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, nekem ez nem fér bele.

3 szerelmem volt, az elsőnél 17 voltam. Őt 1x megcsaltam, de az már a kapcsolatunk végénél volt és utána szakítottam is vele. Persze tudom, ez nem mentség.

A 2. szerelmemnél rengeteg lehetőségem lett volna megcsalni, párszor csak pár mm választott el, de egyszerűen nem volt pofám ilyet tenni. Hogy tudnék utána a szemébe nézni??? Tudtam már, hogy milyen érzés, ezért sem tudtam még1x megtenni.

A 3. szerelmemmel (remélem az utolsó) már lassan 7 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk. Volt jó néhány hullámvölgy már a kapcsolatunkban, amikor majdnem elcsábultam, de mégsem tudtam megtenni, aminek nagyon örülök.

Az egyik legundorítóbb dolognak tartom a megcsalást és megvan a véleményem azokról, akik ezt hobbi szinten űzik, akár alkalmi partnerekkel, akár egy állandó szeretővel. Egyik sem jobb, mint a másik.

Saját magamnak sem bírnék megbocsátani, nemhogy a páromnak, ha velem szemben tenné meg!

És ugyanígy 3. sem lennék (1x voltam, elég volt), mert nem tartom sokra az olyat, aki hazudozik a párjának. Egy nullát érő emberrel meg nem kívánok semmilyen kapcsolatot sem létesíteni.

Talán az egyetlen dolog, ami úgymond valamennyire megbocsátható, az 1x-i botlás, részegen. De sajnos annál is benne van a pakliban, hogy bármikor megismétlődhet...

Szerintem nagyon nem természetes, hogy ez manapság ilyen könnyedén megy.

2011. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Talán az egyetlen dolog, ami úgymond valamennyire megbocsátható, az 1x-i botlás, részegen." Ott a kiskapu! Ennyi.
2011. dec. 25. 11:51
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, a klasszik, amikor a pizzásfiú becsönget...Sajnos ez természetes sokaknál. Sőt, a cégeknél a fiatal csajok arra mennek, hogy kit d.nak meg először, vagy többen. Valami megváltozott és nekem se tetszik.
2011. dec. 25. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

"A mai világ ilyen, sok a megcsalás, és már a nők sem olyanok mint régen ..."


tipikusan szolgalelkű, férfiaknak mindent elnéző szerencsétlen...A kérdést meg szánalmasnak tartom, mi ez a számon kérés a nőktől? gondolkozz már...

2011. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Számonkérés? Persze, így tökéletes, ahogy van. Legalább nem unalmas a párkapcsolat, nem? Gondolom, te se szerettél még senkit...
2011. dec. 25. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!