Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 igazolatlanom van tesiből....

2 igazolatlanom van tesiből. Hogyan mondjam el anyunak? Ugye nem büntetnek meg minket? :' ( 15/L

Figyelt kérdés
Tegnap nem voltam tesin és beírtak hiányzónak. Mire számíthatunk? Ugye nem vonják meg anyuékat a családi pótléktól, vagy nem küldenek gyermekotthonba? :'( Anyának hogy mondjam el úgy, hogy ne legyen mérges? 15/L
2012. jan. 11. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ennyiért még nem büntetnek.
2012. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dupla tesiórátok volt vagy kétszer írtak be egy órán?
2012. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

10. igazolatlantól vannak problémák csak a családsegítővel kapcsolatban úgy tudom

amúgy nem tudom hogy mit szólnak szüleid mert nem ismerem őket

ha olyanok hogy meglehet beszélni velük bármit akkor tán csak nem lesz semmi de pl.az én szüleim azért is belémkötnek ha azért nem megyek suliba mert lázam van

2012. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ejnye,,hát lány vagy miért nem mondtad,hogy meg van a nemszeszed és annyi,,Mindjárt igazolva lettél volna. Kis praktika :D
2012. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért 2, mert múlt héten hazajöttem utolsó tesirõl. :S Azt mondtam az osztályfõnöknek, hogy nagyon rosszul voltam, de beírt igazolatlannak, mert nem szóltam senkinek... És azt sem engedi, hogy szülõi igazolást vigyek. :/ Nem tudom, mit tegyek.
2012. jan. 11. 15:05
 6/17 anonim ***** válasza:
2 hiányzás nem tesz semmit.
2012. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A szüleid nem fognak neki örülni ai érthető, de semmi bántódásotok nem esik a dologból. Tudnád egyesek mennyit lógnak, és bár helytelen, nagyrészük minidg megússza.
2012. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem 15 évesen ilyenkor legalább 20 igazolatlan órám volt, mégsem volt semmi baj. Igen elég züllött voltam, az ofőm szólt, hogy kapjam össze magam de ennyiért sem vonják még a szülőt kérdőre. Azóta egyetemet végeztem.
2012. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem anno csomó igazolatlanom volt és tesiórán meg csikkeket szedtünk össze a suli udvarán tanári utasításra ha nem akartunk tesizni közben meg anyámék magasról lesz~rtak szóval ilyen az élet. És úgy mond el anyudnak hogy anyu van 2 igazolatlanom.
2012. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy rosszul volt egy barátnőd és hazakísérted. a tanárnak meg elfelejtettél szólni
2012. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!