Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van pár nap igazolatlanom...

Ha van pár nap igazolatlanom /20 óra/ és kűldtek egy levelet, hogy xxx idöpontban menjek a család segitöbe akkor ott mit fognak mondani vagy miért kell bemennem?

Figyelt kérdés

Ha van pár nap igazolatlanom /20 óra/ és kűldtek egy levelet , hogy xxx idöpontban menjek a család segitöbe akkor ott mit fognak mondani vagy miért kell bemennem ???

Miért vigyem maggammal az ellenörzöm ??

Még soha nem volt ienem ,mindig bejártam az óráimra nem nagyon hiányoztam miota elkezdtem a 9iket azota hiányoztam sokat ,megismerkedtem egy fiu és hát mindig minden fontosabb volt mint az iskola !!! Megbántam =( !!

Miket mondanak majd a családsegitöbe ???

Köszönöm elöre a válaszokat !!


2009. febr. 1. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyilván beszélni fognak a hiányzásaid következményeiről és gondolnom megpróbálnak egy kicsit úgymond a "jó útra" terelni,vagyis,hogy ne hiányozz sokat!Sztem ne félj biztos nem szedik le a fejed-elvileg családsegítő.
2009. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel egy kis agytágító pszichológusra. Kérdezgetni fog arról, hogy szerinted miért történt ez, meg hogy miért nem tettél ellene, meg hogy hogyérzed magad ez miatt. Nekem csak a pszichológushoz kellet mennem, a fél évi bukás miatt, én meg azon voltam, hogy ha nem fejezi be, akkor leütöm. Készülj fel, hogy nagyon idegesítő és hülye kérdéseket fog fel tenni.
2009. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%

20 óra után már családsegítőhöz küldene? :O

akkor nekem szerencsém van xD nem tudom pontosan mennyi de ennél több igazolatlanom van (de a legtöbb gyógytesi miatt :D) mondjuk én 18 vagyok

2009. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat =)

Rem nem fog idegesiteni mert én leűtöm az biztos xD


Am 15 éves láány vok most 9.ikes :D

2009. febr. 1. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20 ig.lan óra után már egy bizonyos büntetést is ki fognak rád szabni (nekünk azt mondták, hogy 10 óra az 50 ezer ft..), amit a szüleidnek ki kell fizetniük... Lehetett volna több eszed is, lógás helyett mentél volna orvoshoz, hogy hasmenésed van. Leellenőrizni nem tudja, és muszáj, hogy kiirjon a suliból egy hétre!
2009. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

"Rem nem fog idegesiteni mert én leűtöm az biztos xD "

Hát, már megbocsáss, de nem vagy egy észkombájn... Ennyi helyesírási hibát egy helyen nagyon rég láttam már. Tényleg jobban tennéd, ha k**válkodás helyett iskolába járnál...


Válaszolva a kérdésedre: a családsegítőbe (egybeírandó, hosszú í, hosszú ő) a szüleiddel együtt kell bemenned, ők egyrészt fognak kapni egy csinos kis csekket, ezt be kell fizetni, ezen kívül egy kellemes délutáni bájcsevegésre számíthattok, melyben kitérnek az otthoni körülményeidre (ha nem voltatok elég meggyőzőek, esettanulmányt rendelnek el, azaz a gyámügy kimegy hozzátok a lakásotokra), elirányítanak pszichológushoz, ahol kötelező a megjelenés, és a pszichológusi szakvélemény alapján döntenek majd a további sorsodról.

Én azonban a helyedben megelőzném a további bonyodalmakat (pl. "családból kiemelés", azaz hogy intézetbe visznek) azzal, hogy ezentúl szépen bejárok az iskolába, különös tekintettel a magyarórákra, és 15 éves kis p*csaként nem mondok olyanokat, hogy "leütöm a pszichológust, ha idegesít".

2009. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!