Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszály anyának ilyen idegesít...

Muszály anyának ilyen idegesítőnek lennie? Hogy lehetne rávenni hogy csak egy kicsit hagyonbékén?

Figyelt kérdés

Kezd egyre jobban elegem lenni belőle.

Van hogy rám nyit mikor írom a házit és elkezd dumálni nekem minden féléről, vagy csak mondja hogy gyere enni mikor mondom hogy nem vagyok éhes behozza hogy legyen az orrom előtt és egyek. Pedig jól tudja hogy nem kell. Utána meg direkt idegesit hogy milyen nagy a hasam /hozzáteszem gyógyszerektől híztam egy csomót/

Volt hogy kaptam karácsonyra egy gatyát és legalább 4 számmal nagyobb volt. Utána visszakellett vinni és egész uton azon nyavajgott hogy tuti nem veszik vissza. Aztán próbáltam gatyát és perceként nézett be rám volt hogy az egész szutykot elhúzta erre meg csak azt mondta miér nem volt ott senki? De ha egyedül megyek akkor meg azon hisztik be. Amikor van valami bajom és bekéne vinnie orvoshoz persze eszeágába sincs bevinnie. De ha már ott vagyok hogy jó bemegyek busszal akkor meg azt mondja hogy felejtsem el.

ELég sok stressz ér a suliba, ezt sokak else tudják képzelni hogy mennyi. Többiek /néhány felnőtt is/ else bírná ezt hosszú távon viselni annyira.


2012. jan. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem picit úgy tűnik, hogy a piciből elefántot csinálsz típus vagy. Vagy nem tudom mi a betegséged, és az tesz ilyen érzékennyé.

Egyébként próbálj anyukáddal beszélni, hogy legalább tanuláskor ne zavarjon, mert kizökkent.

Iskolába más is jár, másnak is van stressze, az igaz, hogy nehéz elképzelni, hogy akkora stressz érjen. Vagyis mást is ér, de feltudja dolgozni. Lehet kellene neked valami kis segítség, hogyan dolgozd fel a dolgokat nem ? De ezt nem bántva írom, hanem segítségként.

A felnőttek is csak emberek, és nem tökéletesek, talán most kezdessz erre rájönni, és valamelyest csapásként érint. Én is így voltam, csak rájöttem, és elfogadtam, hogy nem tökéletesek, olyanok mint a gyerekek, mind más felfogású, mindenféle van.

Ami nagyon zavar, azt mondd meg anyudnak de szépen, ami meg te is tudod, hogy igazán nem érdemes rágódni rajta, azon próbálj ne rágódni !

2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sulival kapcsolatba annyi hogy gyerekkorom óta beszédhibás vagyok és sose tudtam megtanulni rendesen beszélni és még nem volt olyan szünet mikor ne szóltak volna be 11.es létemre /még ált isi.be se/ of. többnyire lesz*rja meg volt hogy egy egy tanár be is szállt.

Anyának megsokszor érzem azt mintha a feles energiáit akarná levezetni rajtam /mert most nem dolgozik/ de mikor dolgozott is akkor is velem orditott mert én voltam kéznél /apa ált. korán megy későn ér haza/

a betegség miatt nem hinném hogy érzékenyebb vagyok max a gyógyszerek miatt mert arra már volt hogy mondták mások is hogy egyik pillanatba jó kedvű voltmásikba orditott a másikkal és ezt 5 perc után elfelejtette de nem hiszem hogy nekem ez ilyen lenne bár szivesen fognám arra

néha már a sulival is úgy v

2012. jan. 14. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:
vagyok hogy ha nem csinál of semmit akkor elintéztem hogy kirugják azt a nlhány főt de akkoris megint engem veszenk elő itthon hogy én mit képzelek...
2012. jan. 14. 15:56
 4/4 A kérdező kommentje:
*elintézném
2012. jan. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!