Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a férjed meg...

Mit tennél, ha a férjed meg akarna ütni és megszorítaná a karodat?

Figyelt kérdés
Sosem volt agresszív típus, de hamar kikel magából, tegnap is ez történt. Veszekedtünk egy jelentéktelen dolgon, kiakadt, ideges fejet vágott és teljesen úgy tűnt, hogy meg akar ütni, a karomat megszorította. Mondta is, hogy most inkább elmegy, mert még olyat csinál, amit megbán később. Azóta sem kért bocsánatot, teljesen nyugodtan csinálja a dolgát, mintha mi sem történt volna. Én sem beszéltem erről, mert nem hiszem, hogy nekem kéne kezdenem. Ilyen még nem fordult elő soha. Ti mit tennétek?
2012. jan. 14. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos lehet, hogy indulatból legközelebb a nyakadra téved a keze. Jobb ezt sürgősen megbeszélni akár úgy is, hogy te hozod elő. A meg nem beszélt dolgok okozzák a legtöbb bajt.
2012. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem csak felhúzta magát,de legalább elment,és gondolkodott mielőtt "olyat tett volna amit megbán később..".

Én semmit nem tennék,nem várnék bocsánat kérésre,hiszen semmit nem tett.

Csinálj te is úgy mintha mi se történt volna..

2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon alaposan átbeszélném ezt vele, erősen figyelve minden egyes kis reakcióját. Ha úgy érezted, hogy meg akar ütni, jobb ezt tisztázni minél előbb.

És persze leszögezném, hogy az első ütés után bármikor otthagyom.

2012. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 bánomisén ***** válasza:
85%

Van esély rá, hogy legközelebb már meg is üt. Főleg, ha nem bocsánatkéréssel kezdte a napot, hanem úgy tesz, mintha minden rendben lenne. Lehet, hogy nála ez rendben is van, szerintem nincs.

Én otthagynám, mielőtt laposra tapos.

2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

az én férjem 25 éve megy elinkább,minthogy csináljon valamit. Ilyen a természete.Jólfelhúzza magát, elmegy dühöngeni, hazajön, olyan mintha mi sem történt volna.

nem hiszem,hogy a te férjed ütne,hiszen leállította magát

2012. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

semmit. ez bárkivel előfordul.

bárki kiakadhat.

ne feszegesd azt a vitát már!

46N

2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
hagyd, nem kell bocsánatot, felejtsd el! Biztos te is nagyon buta voltál az ő szemszögéből. Lehet ö úg érzi h neked kéne megkövetned őt. Néha a szavak nagyobb sebet ejtenek..
2012. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Elválnék.
2012. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
elválnál mert megszorította a karodat?
2012. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2012. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!