Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fordult már elő veled olyan,...

Fordult már elő veled olyan, hogy egyáltalán nem érezted a karodat?

Figyelt kérdés

Többször ébredtem arra,hogy szinte egyáltalán nem érzem a karom.Kiment belőle a keringés,és a másik karommal kellett arréb raknom,mert mozgatni se tudtam.Nem tudom ez mennyire gyakori?Vagy mennyire veszélyes?

Miután kb 10 percig maszírozom,stb akkorra zsibog egy kicsit,rázogatom,és visszajön belé az élet.


2009. okt. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, tegnap épp a lábammal, tök hülyén nézett ki, ahogy jártam.

Egyik barátom buli után részegen elaludt hülye pózban a medence szélén és úgy elzsibbadt a karja, hogy vagy két hétig nem tudott kezet fogni, a másikkal tartotta oda, meg rendesen orvoshoz járt. De tök jó volt, mert egyik helyről küldték a másikra, hogy menjen a balesetire, a balesetin meg kiröhögték, hogy mitől baleset az, hogy elaludta a karját. De tényleg nagyon sokáig nem érzett vele szegény.

2009. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én gyakran elalszom a lábam, a kezemet is sikerült már párszor...

egyszer éjszaka felültem az ágyban, mert éreztem, h vmi nincs rendjén, hirtelen két vmi odaütődött a törzsemhez. borzasztóan megijedtem, el akartam lökni őket, de vmiért nem mozdult a karom... ekkor rájöttem, h a 2 totál elzsibbadt kezem csapódott hozzám :'D

2009. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen, általában akkor van ilyen, ha a kezem a fejem felé emelem.Ugye, ha a kezed sokáig a szíved fölött tartod, akkor kiszáll belőle a vér.

Azóta nagyon igyekszem, hogy sose aludjak el ilyen pózban :P

2009. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja történt meg, hogy annyira elaludtam a jobb karomat (jobb kezes vagyok), hogy mikor ébresztett a telefon, nem tudtam megfogni. =)
2009. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is szokott, főleg ha a fejem fölé teszem a karom alvás közben. Volt nekem is olyan, hogy arra ébredtem, hogy valami ráesett a mellkasomra. Megijedtem, de először azt hittem, a macskám ugrott rám. Ám ahogy megmozdultam, csak tovább "csapkodott" valami, na akkor már annyira megrémültem, hogy sikítozva ugrottam ki az ágyból az éjszaka közepén. Akkor jöttem rá, hogy az elzsibbadt kezem volt a bűnös..
2009. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy manust, aki fakivágó, vagy efféle, és a sok láncfűrészhasználattól éjszakánként zsibbad a karja...


Szegény reggelente úgy tartja a kezét, mint egy kutya, ami pitizik :-D

2009. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 őaz válasza:
Hát most sajnos én is bevok sza*va mert két napja éjjel elaludtam a jobb karom és ugye ez nem ujjdonság senkinek pár perc és jó kellemetlen érzés de vissza tér bele az élet .Na most viszont sehogy nem akar elmúlni és amellet h kellemetlen még ijesztő is :( Nem tudom mit tegyek a jobb kezem csukló része azóta olyan mintha le bénult volna.
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!