Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy márciusban...

Kiki985 kérdése:

Az a kérdésem hogy márciusban születik meg a kisfiam és a keresztszülöséget nincs a családban aki el tunná válallni és hogy nekem van egy 18 éves nagy lányom és hogy lehet -e ő a keresztszüleje a gyermeknek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet :)
2012. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Szegény lány, most születik tesója..remélem, nem egy háztartásban éltek, mert nagyon kicsesznétek vele..
2012. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez milyen már?


A saját testvérének a keresztszülője????


Ugye mondd hogy ez csak kamu... kérlek!

2012. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem is kell családtagnak lennie, lehet barátnő is.
2012. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
10-54 de bunkó vagy. Képzeld, van aki örül neki. És az anya magának szül gyereket, nem a lányának unokát. A kérdés sem a véleményed kifejtése volt.
2012. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, az kánonjog szerint is ész szerintem erkölcsileg és emberileg is (valaki hozzászólt, hogy az "milyen már") Én személy szerint semmi negatív vagy kivetni való dolgot nem látok benne.

N30

2012. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Sosem értettem miért választanak családtagot, vérrokont keresztszülőnek, amikor ő eleve pl unokatestvér vagy nagybácsi/nagynéni. Ennek így semmi értelme. Miért kell 2 módon is hozzákötni a gyerekhez?

Keresztszülő legyen egy olyan személy, aki nincs rokoni kapcsolatban a gyerekkel, viszont ti szeretnétek, ha köze lenne hozzá, mert fontos személynek tartjátok az életetekben (legjobb barát/barátnő).

2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet, nekem a bátyám a bérma kereszt apám és nincs vele semmi gond!
2012. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válszt aki a negatívumokat írta annak csak annyit hogy a nagylány jobban örül neki mind bárki más ő intéz el mindent elyettemm hogy nekem n kelljen semmit csinálnom nagyon szeret és megkímél:):)
2012. jan. 15. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!