Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a férjembe...

Szerelmes vagyok a férjembe de emiatt nagyon féltékeny szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na most ki a féltékeny? Te vagy ő?
2012. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Synesztro ***** válasza:
Ez átlagban jó, és így volna a természetes, viszont kérdem én, mi miatt mentél akkor hozzá?Mert szerelmes vagy? az nem lesz elég már most mondom. Tudom, elvált vagyok! Ez sovány. A kapcsolat alapja a harmónia, a kiegészülés, és a BIZALOM! Őszintén mond el neki, hogy sajnálod, de bizonyos helyzetekben kényelmetlenül érint, más nők közelsége felé, de könyörgöm mindenre ami szent, ne menjünk át gyerekes viselkedésbe, a bolti eladónő azért mosolyog rá, mert ez a dolga, nem azért mert gondolatban máris lecidázza. Ha értelmesen és őszintén megtud 2 házastárs beszélni mindent, és van alapbizalom, amire építeni lehet, és amit gyönyörűvé tesz egy érzés, akkor a veszekedések száma a 0 ra redukálódik, aminek köszönhetően a 100 felé közelít, a tökéletes párkapcsolat életfogytig tartó ideje is. Csak ésszel, és sok boldogságot nektek;)
2012. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én szeretem a férjemet szeretettel és szerelemmel is. Újra meg újra szerelmes vagyok belé...mint most is. :)

Szerintem ez normális, amellett, hogy néha féltékeny is vagyok (és észrevehetően ő is.) Mindent mebeszélünk, néha olyanok vagyunk, mint a kamaszok.

Lepd meg vacsival és írhatsz neki szerelmes sorokat is...tudni fogja mit érzel. A túlzott féltékenykedés megöl mindent. Én elhatárolódok mindentől, ami félreérthető. Nem nézem a mail-jeit, sem FB oldalát....mert a bizalom a legfontosabb. Ha kimutatja (ha csak néha is)hogy szeret, nem lehet gond a házasságotokkal. Közös programok jó hatással lehetnek a kommunikációtokra. Nekünk a három kicsi gyermekünk miatt ez kimarad évek óta, de megtaláljuk esténként az itthoni kikapcsolódást. Mi érezzük és tudjuk, hogy teljesen egy pár vagyunk, barátok, szeretők, férj-feleség, így ha netán valaki próbálkozna is, zsákutcába kerül. Szerintem senki nem olyan buta, hogy kockáztatna egy jól működő házasságot, egy futó kalandért...32 éves feleség :)

2014. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!