Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutatja ki a férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatja ki a férfi ha szerelmes? és hogyan vesszük észre ha féltékeny?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mi: szerintetek szavakkal dobálódzik és rám rakja a telefont?
2011. szept. 9. 12:07
 2/13 anonim válasza:

Hát ha rád dobja a telót akkor biztos nem ....

am meg ki tudja : D

2011. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én ha kezdek szerelmes lenni egy lányba, vagy már az vagyok akkor általában körülötte legyeskedek :D:D féltékenységemet még nem figyeltem meg, de baromira féltékeny típus vagyok :)


16\f

2011. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt férfija válogatja, de kortól is függ. De többnyire úgy vettem észre, hogy a férfiak nem mondják, hanem kimutatják. Látszik a nézésén, a szavain, az odaadásán, ha sűrűn felhív csak úgy, ha pedig féltékeny, szinte bele remeg és sóvárgó szemekkel néz, de nem mondja ki. Ha féltékeny, néha dacos is tud lenni és szétszórt.
2011. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán mondja ki mit gondol! De ha igen akkor ordibál és nem hagy szóhoz jutni mintha csak neki lenne mondani valója és akkor nem hallgatja meg a másikat!
2011. szept. 9. 12:46
 6/13 A kérdező kommentje:
16/f: és mitől szoktál általában féltékeny lenni?
2011. szept. 9. 12:49
 7/13 A kérdező kommentje:
16/f te mennyi idős vagy?
2011. szept. 9. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
A nőkkel csak veszekedni lehet:S Amúgy mindenki másképp mutatja ki. A féltékenységet elég egyszerűen mivel csak fiúra lehet féltékeny. Amikor féltkeny valaki akkor nem engedi, hogy vele találkozgass. Kivéve, ha nem drogos, alkoholista és ezért védene tégedXD
2011. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

16/f te mennyi idős vagy?


De hát itt írja h 16éves/fiú.:D

2011. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

xD

Érdemes volt reggel gyakori kérdéseket megnéznem . :D

2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!