Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki házasságban él, és a...

Aki házasságban él, és a párja mellett van barátnője, barátja, szeretője ezt otthon, hogyan éli meg a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Barátnőm férjnél van és most van egy kialakulóban lévő kapcsolata.Nagyon nem tudja érzéseit hová rakni. Akarja is meg nem is ez a kapcsolatot. Én ebben "sajnos" nem tudok tanácsot adni neki. Más mit érez és hogyan rendezi el magában a dolgokat?
2012. jan. 25. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon gerinctelen az ilyen illető. Szenvedhet gondolom ettől.
2012. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

ha érzései támadnak olyan ember iránt, aki nem a párja, és kétségek merülnek föl benne, hogy most ki is szeret igazán, akkor azt kell mondanom, hogy ezt a dolgot megette a fene.

hagyja akkor a házasságát, mert az évek folyamán ez a problémája visszafog még térni, ha nem így tesz....

2012. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 uccu ***** válasza:
49%
Hát igen, ahol egyszer kikacsintanak, többször is. Lehet, hogy akkor nem szereti igazán a párját. El kellene engedni a férjét, hogy még ő is lehessen mással boldog. Önzőség két ember vadítani.
2012. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy egy kicsit megrengett a férjével a kapcsolata. Nem szeretné elhagyni ahogy ő mondja,csak vágyik egy kicsit másfajta szeretetre,törődésre.
2012. jan. 25. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:

hát épp ez a gond, hogy vágyik más törődésre, és azt lehet, hogy mástól kapja majd meg, amivel valamelyen szinten tisztában van hiszen hezitál.

a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon elv nem működik.

ha már ott ciripel a fejében az a mondat, hogy mi lenne ha.....? akkor ott baj van.

2012. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát úgy hogy van a férjem és van a szeretőm mind a kettőtől mást akarok és ez így jó már 9 éve tart.
2012. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy szerzőpárocska, akik elég érthetően kivesézik a témát. Szerintük, amikor szerető van, az egyrész az ember gyerekességére utal (vagyis visszalép a párkapcsolati társasjátékban jópár kockát), másrészt a kapcsolatának a 4lábú hokedlijénél az egyik láb inog. Ha jól emlékszem a lábak: társasági, érintéses, megélhesi (? vagy ilyesmi, de pénzes) és talán bizalmi.

Ha valamelyik döcög, hajlamosak vagyunk azt a lábat másnál egyengetni.


Én speciel meg tudom érteni :-( Nyílván másfajta törődést vár a szeretőtől, mint a férjtől, de a többi lábat nem akarja elveszíteni, így kipótolja azt a hokedlit.

2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mért nem lehet egyszerűen nyugiban élni, nem keverni a kakit, lealázni azt aki reggelente munkába megy értünk, stb! Szörnyű milyen önzőek az emberek!
2012. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert néha a kutya is jódolgában vész meg...
2012. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki fene nagy jódolgában lép félre, de szerintem többnyire nem ez a helyzet,
2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!