Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Németországból milyen gyakran...

Németországból milyen gyakran jártok haza a családhoz?

Figyelt kérdés
A párom jövő héten kezd dolgozni Münchenben, de azt mondta, ne aggódjak, két hetente haza fog jönni. Ha pénzt gyűjteni megy ki, nem túl gyakori az? (Persze én örülnék, de nem akarom, hogy miattam ne tudjon félretenni). 1200 euró körül fog keresni és vonattal utazna.
2012. jan. 25. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Havonta kb. átlágban. ritkán 2 hét, van amikor 2 hónap.
2012. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kollégám sógora és öccse dolgozik ott, ők olyan másfél havonta jönnek haza.
2012. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én apukám is Münchenben dolgozik, havonta jön haza.
2012. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában élek, s évente 2x-3x járok a család másik feléhez Vajdaságba. Vonattal. Szóval nem valami sok, de nyáron pár hétre, meg télen 1hétre,talán kettöre.


18/L

2012. jan. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia :)Az én párom is Münchenben dolgozik (tavaly aug.-tol),ö 4 hetente jár haza.Nekem is jövöhéten megy vissza,már most depis vagyok,mert itthon volt karácsonytol,nagyon rossz lesz megint egyedül :( (ill.a kislányunkkal :) )Nekünk is muszály volt ezt az utat választani,mert itt csak honaprol-honapra éltünk.Viszont mi költözünk is ki nyáron hozzá,már alig várom :)) .Ha javasolhatom a párod ne vonattal utazzon,hanem busszal (az joval olcsobb)A vonatjegy Münchenbe 20000.-körül van,viszont a busz joval olcsobb.A párom is azzal szokott utazni Bp-röl.Az 8000.- ft ,viszont egy héten csak 2-3 alkalommal indul este 19:00-korés hajnali 4:30-kor van ott. Molnárbusz néven keress rá a neten.Sok sikert nektek :)))
2012. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a buszjárat nagyon jó. :)
2012. jan. 28. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen :)).Szerintem is tök jo ez a buszjárat :),itt belföldön is simán elköltesz ennyit utazásra,egy Müncheni járatért tök olcso.
2012. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!