Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Németországból megyünk haza...

Németországból megyünk haza (M. o) jövöhéten. Eddíg a lányommal hátul ültem amíg el nem aludt. Most a pa´rom kiszedte a háts´3 ülést, így a buszban maradt az elsö kettö, e´s egy hátrafelé. Felfog tünni a l´nyomnak, hogy menetiránynak háttal fog ülni?

Figyelt kérdés

Ugye 1000km-t utazunk.Eddíg melette ültem,de így ,hogy ki lett véve a hátsó három,(5 üle´ses a busz)én az én üle´semmel csak hátra tudok fordulni.Az a gond,hogy hátrafele´nem bírok utazni,mert rosszul lezek.Ìgy nem tudom,hogy fogja a la´nyom bírni az utat.Mondtam a férjemnek is,de ma´kiszedte az üle´seket,mert pa´r dolgot akar haza vinni.

A la´nyom 11 hónapos lessz.Feltünik majd neki,hogy másként fog utazni mint eddíg???

Aki busszal utazik,azoknak hogy bírják a gyerekek az utat??Elöre,ha´trafelé??

Eddíg személyautóval jártunk haza.


2008. dec. 9. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy elől a gyerekülés nem használható csak a hordozó, az is menetiránynak háttal.

Magyarországon kötelező, tehát legyen az autóban. Te pedig előrefele ülj.

Elég komolyan bűntetnek, január 1.-től pedig kötelező lesz a kódszerinti gyerekülés.

2008. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van gyerekülésünk.Ùj.A kérdés az lenne,hogy felfog-e tünni a lányomnak,hogy hátrafelé fog utazni,még eddíg elöre(menet iránynak ült)?????
2008. dec. 9. 12:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Még annyi ,itt 2008 januártól már kötelezö az új számozású üle´sek,hordozók......

Az én üle´sem elöl fordítható,mindkét irányba beköthetö.Csak az a gond,hogy én nem bírok hátra felé utazni:(

2008. dec. 9. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt tudom leírni, ami velünk történt meg. A lánykám imád autózni, amíg a babahordóban (menetirány háttal) ült semmi baj nem volt. Amikor váltottunk ülésre és azt már menetiránnyal szemben kellett bekötni, végig nyűgösködte a 300 km-es utazást. Azóta megint semmi baja nincs vele. Próbáld kisebb utakon szoktatni és akkor semmi baj nem lesz.
2008. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy a férjem a busszal jár dolgozni,rreggeltöl estig,mi pedig rebekával az audival.

jövöhéten pedig utazunk haza.Azért a hétvégén kipróbálom,hogy hogyan reagál.

Köszönöm a választ.

2008. dec. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!