Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy kislánynak az a...

Lehet egy kislánynak az a neve hogy Tia? Csak így simán, hogy nem becenév pl: Tiarából kiindulva, hanem simán csak Tia?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 18:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is..ez még nem az a nagyon extravagáns, már gáz" kategória még..Bár ha szóban mondjuk Diának lehet félrehallani
2012. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

"Had döntse el már a szülő hogy mi legyen a neve a saját gyerekének."


Csak a nevet nem ő viseli!És annyi esze lehetne hogy nem teszi a gyereket céltáblává!A név nem az övé!

2012. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az utolsóval. Ha valakinek tetszik egy ilyen hülye név, anyakönyveztesse át magát. De a gyerekkel ne cs.esszen már ki...
2012. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Tia ókori egyiptomi hercegnő volt
2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aranyos, viszont ahogy elnézem a pontozásokat, akkor szegény kislány tényleg kapni fog, mert ha a szüleik rögtön a piros kezet nyomkodják, mert valakinek tetszik, gondolom a gyerekeiket is erre nevelik.
2012. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őszíntén szólva én nem mondom azt, hogy nagyon gáz név, de nekem nincs lány névbe nagyon kedvencem! Inkább fiú névben! :)
2012. jan. 27. 20:50
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg gyönyörű név.
2012. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szép név, és anyakönyvezhető is.


Amúgy csak azok a gyerekek csúfolják a másik gyereket, akit a szülei arra tanítottak, hogy neked fiam Béla, lányom Erzsébet szép magyar neved van, az ilyen külföldi sz/r nevűeket meg köpjed szembe. :)


Egyetlen hátrányának azt tudnám én is mondani, hogy könnyen lehet Diának hallani, de az én Juditomat is értették már Editnek..szóval.. ez bárkivel megeshet :D

2012. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az még lemaradt, hogy lehet, a név nem az övé, de a gyerek igen. Probléma megoldva.
2012. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nem tudom miért kell lehúzni egy ilyen szép nevet, egyszerűen gyönyörű. Nekem az újfajta különleges nevek tetszenek, és a régebbiek már öregesek számomra, de ettől függetlenül nem húzom le azokat név szerint, mert ha ezt egy olyan személy olvassa annak ez bántó lehet. Én ezt a nevet először egy mesében hallottam, azóta sehol máshol, és nagyon megtetszett, majd rájöttem, hogy ez az én nevemben is megtalálható (Cintia) és van pár ember aki így becéz, aminek nagyon örülök, mert szerintem a szüleim nagyon szép nevet adtak nekem, és erre büszke is vagyok, ugyanúgy ahogy a Tia is egy csodás név, és ha ebből a névből valaki gúnyt tud űzni, azoknak csak gratulálni tudok, biztos jó nevelést kapott a szüleitől, illetve biztos vagyok benne, hogy az ő nevét is gúnyba lehet foglalni, ha valakinek nincs jobb időtöltése, de azt meg csak sajnálni tudom:S :D
2013. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!