Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A Testvérem...

Mit tegyek? A Testvérem teljesen ellenem fordult. Többi lent.

Figyelt kérdés
Meg haltak a szüleink már kb 2 éve.Azóta kezdődtek a problémák.A Testvérem teljesen külön lakik családja van.Én anyóssommal lakok és van két gyermekem a férjem többnyire csak hétvégén van itthon.Tudja jól,hogy vágyom saját lakásra.Mikor temetés előtt takarítottuk a házat,ö annyit mondott,hogy neki nem kell a házból semmi lemond a javamra.Eltelt egy hét és már más gondolt.3,000,000 milliót követel..Elmentem hozzá beszélni és kérdeztem tőle,hogy akkor mennyit szeretne kérni,ö rávágta,hogy semmit,a férje meg megszólalt,hogy ennyi az ára.A férje teljesen ellenem fordította.Már hónapok óta nem beszélünk egymással.Nem rég azt mondta a férje,hogy ha nem fizetem ki őket akkor el kell adni a házat,de én meg mondtam,hogy inkább dőljön össze de akkor sem fogok bele egyezni.A ház 3100 000 lett fel értékel tetve.Nem tudom,hogy mi tévő legyek?Valaki hasonló cipőben?
2012. jan. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a testvéred fordult ellened, hanem a férje. Tudod mit? Mondd hogy fizessenek ők ki téged és lemondasz a részedről és pont azt csinálnak a házzal amit akarnak.
2012. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fele-fele arányba örököltetek és 3.100.000 ft-ra van felértékelve, akkor nem követelhet 3.000.000 ft-ot. Max felét.
2012. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyit követel.És nem enged..Tudom,hogy elvileg fele fele,de azt mondta,hogy többet ér.Én erre hívjon ki egy értékbecslőt.És legyen felértékelve újra.De nem tett azóta semmit.
2012. jan. 28. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogy lenne-e vevő aki ennyiért megvenné?

Mivel a te bele egyezésed is kell az esetleges eladáshoz, akkor el lehet játszadozni azzal is ha hozna vevőt aki 6 millióért megvenné, akkor te fellicitálod 8-ra... És akár hosszú évekig el lehet így húzni az eladást.

Amúgy anno a közjegyző előtt lett volna lehetőség, hogy lemondjon róla.

2012. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!