Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok fingani szűk családi...

Szoktatok fingani szűk családi körben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 16:54
1 2 3 4
 11/35 birinene válasza:
81%
A családi körben történő fingás már csak azért is normális, mert a fingugor népekhez tartozunk. :)
2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjuk már ezt a bizalom dolgot, nehogy már az legyen a bizalom jele, hogy fingunk egyet. Én ha tehetem nem eresztek előtte pedig teljesen megbízok benne, de mivel nő vagyok, azért szeretném ha nem lenne szokványos az a kép előtte, hogy fingorászok.
2012. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%
Én szoktam nő létemre és jókat röhögök is ha jól sikerül. Sőt, még böfögni is, hogy csak úgy recseg!
2012. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
Guszta lehetsz.
2012. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

Egy nő nem attól lesz nő, hogy felfúvódik a sok visszatartott galambtól. Szerintem. Ok, nem kell szándékosan, hangosan, büdöset a másik orra alá durrogtatni, de az sem normális, ha egy nő fél életében összeszorított fenékkel szorong a házassága miatt...


Én nem a bizalomra hivatkozom, hanem a bensőséges kapcsolatra, ahol az, hogy az embernek van bélmozgása, nem ciki és kész.

2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
11%
Gusztustalan. Sosem fngok társaságban, ha egyedül vagyok akkor is kibírom a wc-ig. Ti a szobátokba szartok?
2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsi lennék azokra, akik azt mondják, hogy a párjuk előtt sem eresztik el, hogy akkor felbüfizik, vagy bőrön át eresztik ki?
2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
31%

Lepontozzák azt, aki nem szokott :D

Rohadt értelmesek vagytok aztán, további kellemes fingást és sz@rást családi körben :)

2012. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
Ha kicsúszik azzal nem lehet mit kezdeni, 10 éve vagyunk együtt, pár alkalomtól eltekintve, nem szoktam se fingani, se büfögni előtte. Egyébként büfögni lehet normálisan is, nem kell recsegnie. Nem szoktam felfúvódva lenni, és kösz nekünk is bensőséges a kapcsolatunk, anélkül is, hogy recsegnék előtte.
2012. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%

Van egy reklám, ahol egy nő odabújik a párja mellé a kanapéra, és egy hatalmasat szellent.

Ettől a férfi kiakad, a nő elé áll, nyújtja a kezét, hogy béküljenek ki, a férfi végül megfogja, a nő átlép a kezükön, a fenekét a férfi arcába nyomja, és beleszellent egy nagyot.

Nagyon nagyot nevettem.

Szóval világ fingói, recsegtessetek!

2012. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!