Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni. Mit tegyek?

Nincs kedvem élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre gyakrabban úgy érzem, hogy nincs kedvem élni, mert minden, amiért érdemes lenne élnem, egyelőre elérhetetlen. Semmi célom nincs, csak vagyok. Mihez kezdjek magammal? 15/L
2012. jan. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyenlőre várj. Tudod, soha senki nem világosítja fel az embereket, hogy vannak ilyen időszakok, és sokszor csak várni tudsz, hogy elmúljon, hogy történjen valami.
2012. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre... ;)


Pl tanulj nyelveket, csinálj nyelvvizsgát, stb. :)

2012. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tizenévesen nekem sem nagyon volt, aztán megjött az életkedvem:)
2012. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is nemsokára 15 leszek. Ugyanez van velem már évek óta. Mindenki azt mondja, hogy a korunk miatt...hát kitudja, lehet, hogy igazuk van. Én is úgy élem minden napomat, hogy csak vagyok. Szépen lassan eltelnek...aztán hátha történik valami.
2012. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, kedves fiatalok, történni fog! Türelem...Még visszasírjátok ezeket az éveket...:)
2012. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előtted az egész élet, gondolj bele mennyi minden vár még rád. 15 évesen csak élvezned kell az életet.
2012. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már többet tudsz mint a felnőttek nagy része, mert nem azt írtad hogy "egyenlőre". Szóval becsüld meg magad, értékes tagja leszel a társadalomnak.
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ne add fel fiatal vagy jön majd a nagy szerelem és mindent megold.Hidd el engem ez tartott mindig életben.Most ugyan szakitott velem a párom de a cicái itt marattak igy lehet visszajön én várok rá igy máris van életcélom.ja én 34múltam mégis hiszek a csodákban mert az élet maga a csoda.Fel a fejjel mindjárt tavasz.Szia Devon voltam
2012. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el Az élet játéka című könyvet! Nekem segített, hogy meglássam, minden olyan, amilyennek én látom, és hogy minden rosszban van valami jó. A körülményeink egy részét nem mi alakítjuk, el kell fogadni. Ki kell hzni belőle a legjobbat.
2012. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, és hidd el nekem hogy sok minden áll még előtted. Ilyen idős koromban még az én álmaim is elérhetetlenek voltak, sőt egyes részük még most is az. De az álmok azért vannak, hogy harcoljunk értük kövessük őket és soha ne adjuk fel. Az álmaink tanítanak meg mindet harcolni, arra, hogy soha ne adjuk fel. Lehet hogy most távolinak tünik, de az nem jelenti azt hogy egyszer nem vállik valóra. Még rengeteg dolgot tartogat az élet számodra, olyanokat amikért igen is érdemes élni!
2012. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!