Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valakit...

Volt már olyan, hogy valakit régóta ismertél de csak később barátkoztál össze vele?

Figyelt kérdés
Barátságra gondolok és nem kapcsolatra de ilyen történeteket is írhattok :)
2012. jan. 30. 20:12
 1/6 anonim válasza:
igen.. :) Volt egy lány aki tiszta fiús..először amikor megláttam csak néztem,hogy hogy lehet ilyen..De mára az egyik legjobb barátnőm..mindenben segít..az összes közül benne bízok meg a legjobban. :) Ja meg a szüleink is együtt zenéltek.. :) De sosem csíptem..egyszer elkezdtünk dumálni..és láss csodát..mára benne bízok a legjobban :)
2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg is tart, gyerek korunk óta ismerjük egymást, de csak 2 éve barátkoztunk össze. :D:D
2012. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Középsuliban volt egy srác, három és fél évig egymásra sem néztünk, nem volt különösebben szimpi, nem foglalkoztam vele, idegesített is sokszor, meg olyanokkal barátkozott, akiket nem szerettem egyáltalán. Aztán utolsó év végén valahogy mégis összekerültünk dumálni, kiderült, hogy nem is olyan idióta.

Ennek már 10 éve. Ma a férjem és a gyerekem apja :)

2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is így volt. 9.-ben még (tisztán emlékszem rá), hogy arra gondoltam "De jó fejnek tűnik az a lány, jó lenne vele összebarátkozni!"

Aztán úgy alakultak a dolgok, hogy nem lettünk barátnők. 12. év vége óta legjobb barátnők vagyunk, már 4 éve. :))

2012. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még sosem.
2012. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán. Régről ismertem, de akkor mások voltak a köreink, mára ez teljesen átalakult és így van egy régi új barátom.
2012. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!