Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék beszélgetni valakive...

Ben Tyler kérdése:

Szeretnék beszélgetni valakivel, ki akar?

Figyelt kérdés

Egyéb okok miatt el kellett hagynom korábbi lakhelyemet ez által magam mögött kellett mindent hagynom 10éves barátságokat stb


Fél éve nincs egy barátom se egész nap a házban vagyok... vagy oda vagyok melózni...


Várom bármilyen témában a jelentkezőket!


2012. jan. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el kocsmázni.
2012. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetem mivel párommal babát várunk és bármikor jöhet a pici ... és amúgy sem mennék nem vagyok egy olyan típus! Inkább mozi vagy színház vagy mcD. de kocsma á-á :)
2012. jan. 30. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sz1vesen beszélgetnék, nálam is hasonló a helyzet, csak nekem a barátaim költöztek mind el. Bár sok időm nincs, de ha írsz válaszolok!

24/L

2012. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés szívesen, pm? mehet?
2012. jan. 30. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is babát várok, és barátaim nekem sincsenek :)
2012. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én is szívesen beszélgetnék. :) Nekem sincsenek barátaim. :(
2012. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben kedves 6-os!
2012. jan. 31. 18:38
 8/8 anonim válasza:
Na bocsi, csak 8 eves voltam meg akkor… most 19 vagyok raerek ha gondolod… valoszinuleg csaladod van mar (jobb esetben)😂
2022. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!