Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt bulimiasok vagy...

Vannak itt bulimiasok vagy imertek ilyeneket? Esetleg aki lekuzdotte es hogyan? Jo lenne valakivel beszelgetni errol, eleg sulyos eset vagyok sajnos es nem tudom mar mihez kezdjek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te is bulimiás vagy?Vagy csak feltűnési viszketegségben szenvedsz?Ha az vagy akkor hallgatlak,vagy írj privátot vagy ilyesmi.De szerintem egy bulimiás nem mutogatja magát.De mindegy,én meghallgatlak.
2011. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

pszichiáter?


egyébként, erről én is szívesen beszélgetnék. tehát edzés közben majd nézegetni fogom, írtatok-e a témában.

2011. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Itt vannak: [link]
2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
egy bulimias nem mutogatja magat??miert szerinted ez mutogatas?senki nem ismer senkit itt,meg a neved sem kell kiirnod,hol a mutogatas?? Egyszeruen jo lenne olyan emberekkel beszelni akik hasonlo gonddal kuzdenek mikozben nem kell a szemukbe nezni szegyenkezve.Egyaltalan nem feltunesi viszketegsegben szenvedek,evek ota bulimias vagyok es senki,senki aki ismer(szemelyesen) nem tud errol!! Tudom,hogy pszichologiai hattere van az egesznek es jo lenne egy pszichiater,mert mar nem latok mas megoldast,de egyelore nincs lehetosegem..
2011. szept. 27. 18:14
 5/23 anonim ***** válasza:
milyen módon jelentkezik a betegséged, Kedves Kérdező?
2011. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

milyen modon?

amiota csak az eszem tudom folyton fogyni akartam/akarok de sosem sikerult...imadok kajalni,foleg az edessegert bolondulok..eloszor azthiszem 4 eve toretent amikor 'kiprobaltam' milyen lehetne meghanytatni magam,emlekszem egy alma volt csak bennem es sikerult kihanynom...utanamar nagyobb adagokat ettem es hanytam ki,nem naponta,voltak hetek sot honapos megszakitasok,de az utobbi idoben nagyon elfajult a dolog,szinte naponta hanyok,sot tobbszor is naponta...kepes vagyok 10.000 kcal-t vagy meg tobbet magamba tomni,mindenfele sz.rt(mert tenyleg barmit megennek) rekord gyorsasag alatt es utana addig hanyni amig minden visszajon....ugy megyek vasarolni is,hogy tudom ,hogy 'ezt ugy is kihanyom' s ilyenkor mindegy mit eszem...alig varom egyedul legyek,s nyugodtan zabalhassak,mintha csak akkor nyugodnek meg es lennek kicsit boldog...de rettenetesen utalom magam utana es egyre jobban haragszom magamra...hat nagyjabol ennyi

2011. szept. 27. 18:41
 7/23 anonim ***** válasza:

oké, igen, ezt kérdeztem. tehát Aczél féle meghatározás szerint "nagyon" kategória.


merre élsz? közel egy csomó kérdésem lenne, amikkel nem gondolom, hogy te rosszul járnál, ha nincs időd akkor úgy sem írsz..

2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hogy hánytatod magad? Nekem sohasem sikerül :(

Mennyi ideig próbálod? Milyen mélyre kell ledugni az ujjunkat? Kell e közbe csinálni valamit? pl lefele vagy felfele nyomni az ujjat,vagy hogy?

2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fogytál ettől a hánytatástól?
2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

OMG utolsó :S

miért nem mész inkább önvédelmet tanulni?

erre az útra csak nem lépnél :/

2011. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!