Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utálom a saját...

Mit csináljak? Utálom a saját anyám!

Figyelt kérdés

Elegem van belőle szószerint.

Egyszer azt mondja, hogy ezt csinűld azt csináld utána meg hogy áh nem kell.

Ha mondom neki hogy segítek mondja nem kell utána meg én vagypok a lusta...

Meg egy ideig jártam karatéra de utána eltíltott. Most újból megyek holnaptól aztán most ezen veszett össze velem mondván hogy 'ő eddig se tioltotta hanem hogy én nem akartam járni' aha persze azért estem össze totál lelkileg. Mert anya egy f*sz. És rohadtul nem lehet rajta eligazodni viselkedése kb mint egy évesé.

Hiába akarok csinálni valamit nem engedi de utána ha nem csinálom lecs*sz.

Apa beletojik az egészbe mert alig van itthon.

Tesóm egy hisztérika. Kinem állhatom.

Úgy nevelték hogy ő a kedvenc /én az elnyomott/. És mindig ha nem kap meg valamit hisztizik. 3 szekrény ruhája van. Abból kb. 2pólót és 2 gatyát egy pulcsit hord. Többi meg ha egyszer volt rajta....

Én legtöbbször azt érzem mintha nem is ide való lennék. Mintha örökbefogadtak volna.

De persze ha szót ejtek róla akkor hogy mi a bajom akkor hárítják...

Persze akárhányszor neki futottam valaminek hogy megcsinálom nem is az volt hogy jó van gyerek ügyes legyél vagy valami. Segítünk vagy akármi.

Nem, hanem te ehhez hülye vagy miért is sikerülne?!


Van egy tanárom aki meg fojton szívat pedig nincs oka belém kötni. De mégis mindig engem szívat...Az is melkezdi hogy nekem szakmunkásba lenne a helyem + nem lennék képes leérettségizni...

/Tudni kell hogy nagyon csendes és visszahúzódó személyiségem van, nagyon nehezen barátkozok/


Többiek is folyton engem piszkálnak /nem tudom miért, életembe kb 2 szót beszéltem nagy részükkel és olyanok piszkálnak/ pl. ezt se tudom senkivel se megbeszélni. Mindig elakartam ebből a suliból menni egy másikba vagy magántanulónak akarok lenni /bár ez a rosszabb esett mert akkor több időt lennék anyával/ engem az se érdekel ha buszozni kéne vagy akármi... De anyáék is azt mondják hogy örüljek hogy idejárhatok szakközépbe. Meg hogy máshol csak szakmunkásba birnék járni. /Átlagom 3,5 de ha még többet tanulnék akkor se tudnék jobb átlagot produkálni mert annyit tanulok/


2012. jan. 31. 17:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

17/l

/11.es vagyok/

2012. jan. 31. 17:03
 2/13 A kérdező kommentje:
*'kb mint egy 4 évessé'
2012. jan. 31. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyire nem vagy jóban senkivel, nem gondolod, hogy benned van a hiba? Az írásod pl. borzasztó.
2012. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemsokára a saját lábadra állhatsz. Majd kiderül, melyik a jobb neked.
2012. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
3,5 átlaggal nem pattognék itt :)
2012. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az úgy nem igaz, hogy nem vagyok jóban senkivel sem.

Többiek /osztály 60% olyan hogy ha beszéltem velük annyit hogy hello szia/ de azért oda jönnek engem szapulni. És hiába teszek úgy hogy nem venném észre.

Mellesleg nem hinném, hogy az esetükben én lennék a hibás mikor úgy piszkálnak engem, hogy a 3 év alatt 2 szót ha beszéltünk /és ezzel sokat mondtam/

Az a nő meg olyan nem is tudom milyen. Minden órán élvezi, hogy belém köthet. /Ezt egy másik osztálytársammal is csinálja/

Anya meg olyan, hogy hiába próbáltam vele normálisan beszélni. Vagy elmondani neki, hogy mi a bajom nem izgatja.

És gondolkodtam már rajta, hogy mi lehet a baj de nem tudom és nem hiszem hogy velem lenne a baj. Beszélgettünk pár barátommal de ők is azt mondták, hogy nincs semmi velem. /és ők mindig kimondják ha valami nem tetszik a másik szemébe olyanok/

És a helyesírásom meg nem kell izélni mert megjegyezném hogy láttam már olyan papírok másolatát amin valami felsőrétegbelinek az írása /a/4es lapon/ és tele volt hibával... /legaláb 8-10 volt benne/ szerintem akkor nem nagyon kéne tőlünk se várni hogy helyes írjunk...

2012. jan. 31. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyon olvastam végig, de ilyet nem mondj sosem, hogy utálod! Sajnos előfordulhat, hogy baleset éri, hirtelen történik valami. Életed végéig lelkiismeret furdalásod lesz. Hidd el, tudom miről beszélek. Édesapámmal viselkedtem nagyon csúnyán. 1 hónapja halt meg. Sosem bocsátom meg magamnak!
2012. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És mivan abban hogy 3,5 az átlagom?

Többiek tele vannak 2essel. Meg egy részük mindig csak a végén filózik azon, hogy hogy menjen át 2essel hogy otthon ne tudjanak róla. /Megjegyzem nekem nem volt 2esem/ És nekem olyanok ugrálnak...

2012. jan. 31. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne érdekeljen, hogy másnak milyenek a jegyei... magadnak tanulsz, nem másnak! Ez nagy igazság!
2012. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem is pont ilyenek a szüleim. Ha például nem csinálok meg valamit akkor 1 hétig baszogatnak ordibálnak velem, a nővreém 21 éves lány létére semmit nem csinál.. én pedig fiú létemre engem cseszegetnek hogy ezt csináljam, de ha megcsinálom amit kérnek utána jön a következő. Te szerencsésebb vagy mint én mert egyszer rám már rámhívták a rendőrséget azért mert nem mosogattam, és mindenféle hazugságokat mondtak nekik hogy verem őket meg ilyenek. És ezért majdnem meg is bilincseltek, az esett volna rosszul, a pszichátriára meg be isvettek aztán egy éjszakát ott is tartottak a semmiért. Én is visszahuzodó típus vagyok nincsenek barátaim, és az osztálytársaim is régebben piszkáltak sőt általános iskolában mindennap vertek. Én is azt érzem hogy mintha örökbefogadtak volna. Mivel panelban lakunk ezért a szomszédok is hallják a veszekedést és ha átjönnek akkor a szüleim meg a tesóm az ő veszekedésüket rám kenik meg minden, és a szomszédok engem bántanak fenyegetnek hogy én hagyjam abba meg minden És már a szomsédok is ne is egyszer vertek már meg. 11 éves korom óta. 19/f
2012. febr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!