Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes ilyesmire egy...

Hogy képes ilyesmire egy édesanya? (meg a mostoha apa)

Figyelt kérdés

Előre szólok, szerintem sokkoló.. ha nem bírja valaki, ne olvassa el...


[link]


Egyik kérdésnél említette valaki szegény gyereket... Mindjárt bőgök :(


2012. febr. 1. 15:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődsz az emberi állatságon? bár én még ennek sem nevezném, hogy tehet ilyet? egész egyszerű a válasz. ember. Az evolúció csúcsa. Ha ilyen érzékeny vagy ne olvass ilyeneket.
2012. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Véletlen akadtam rá :( nem hiszem el
2012. febr. 1. 15:59
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

El sem hiszem hogy ez igaz.. Egyszerűen borzasztó, az ilyen miért vállal gyereket? Miért nem adja örökbe ha nem tud róla gondoskodni? Az állam miért nem veszi el tőlük ha már csak egy apró bizonyitek is van arra hogy a szülei alkoholisták, és/vagy bántalmazzák a gyereket? Szörnyű!!:S

Annyi ember akar örökbe fogadni..

2012. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek azt kívánom hogy a sitten kínozzák halálra, elég durván!
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vadállatiság, mi vagyunk vadállatok a thai box edzéseken, ez egyszerűen gonoszság, egy ilyen mostohaapát éveken át kéne verni mindennap hogy leszokjon arról hogy gyereket ver.
2012. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
És az anya csak 5!!!!! évet kapott... kb most szabadul
2012. febr. 1. 16:04
 7/40 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon remélem,hogy ez nem igaz történek,nekem elég gyanús,hogy ilyen részletesen van minden leirva és a gyerekorvos meg a rendőrség meg mindenki tudott róla és semmit se tettek????? Nem hiszem el,hogy törött bordával hazaengedik a gyereket meg durva sérülésekkel nem a kórházba fektetik????????? NEm hiszem el,hogy ez igaz...
2012. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egy életen át bűntudata lesz! Dögöljön meg mind a kettő
2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%
Csak tudnám hogy ilyenkor hol vannak a "muszáj megbocsájtanod neki, hiszen mégiscsak az édesanyád" illetve az "Ő szült meg téged" típusú kommentelők?
2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Egyszer megkérdezték tőlem, hogy ha olyan hatalmam lenne, hogy elvehetem bizonyos emberek életét élnék-e vele, én akkor azt feleltem, hogy nem. Most már másképp látom.
2012. febr. 1. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!