Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ne talizzunk...

Most akkor ne talizzunk szombaton?

Figyelt kérdés

Talit terveztünk a barátommal szombatra, de mindenhol ítéletidővel riogatnak és azt tanácsolják hogy senki ne mozduljon ki otthonról. Vonattal jönne be Budapestre. Azt mondják hogy fennakadások lehetnek a közlekedésben.

Mit csináljak? Mondjam le? :(


2012. febr. 2. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előre lemondani? Ma már van mobiltelefon. Itéletidőben természetesen ne induljon el, de ez csak szombaton fog kiderülni, hogy milyen az időjárás. Ha nem tud elindulni, akkor egy telefon, és lemondta a találkozást.
2012. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk, csak nalunk autoval tortenik a kozlekedes, es 1 ora az ut. Mi ugy beszeltuk, hogy szombaton ha nagyon rossz lesz az ido akkor vasarnap talalkozunk majd, mert akkora mar nem mondanak olyan nagy havazast es varhatoan az utak is jarhatoak lesznek addigra.
2012. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak a nép riogatása. Tél van, nem várhatunk napsütéses időt és 20 fokot.

ÉS mielőtt lehurrognátok... Külföldön élek, nálunk van ám ítéletidő. Havazás hétfő óta, tomboló mínuszok (-32 volt a hétvégén). A közlekedés nem állt le, kb 5 perccel nőtt meg a menetidő. Az élet mégse állt meg. Van már mobil a világon, ha bárkinek közbe jön valami akkor sms/hívás.

2012. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is riogatásnak tűnik... Mindenesetre nem mondom le a progit, mert nagyon hiányzik :)
2012. febr. 2. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz semmi. Max egy picit hideg. Nekem hibás a térdem, megérzem a frontokat. Még nem tévedett egyszer sem, és semmit sem érzek. Ha tényleg olyan durva hidegfront jönne lábra se bírnék állni.
2012. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kivagyok akadva MO-on! nincs hír és kb az a botrány, hogy tél van és hideg. Az a nem normális, hogy az elmúlt pár évben nem volt normális tél, mindenki hozzászokott a 10 fokos "hideghez". Körülményeket ismerve esik egy kis hó és meghal a közlekedés...

Hogy a kérdésre is válaszoljak, öltözz fel és ennyi, nem lesz gáz!

2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont itt Mo-n nem számít az ítéletidő. Lehullik fél centi hó, ami azonnal elolvad, és már mindenki fejre áll, kisiklik, elcsúszik... minden télen mindenki meglepődik, hogy esik a hó.
2012. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!