Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szombaton lesz 1 éve h együtt vagyok a barátommal, vegyek neki valamit és ha igen akkor mit?

2011. máj. 22. 21:42  Privát üzenet  

A válaszok
mindenképp. azt h mit azt te tudhatod. sztem csinált egy kis cd-t közös képekkel meg zenével:) egy videót. én azt kaptam bnőmtől anno és nagyon örültneki

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. máj. 22. 21:51 Privát üzenet
Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég pl az is, ha vacsit készítesz neki, vagy egy közös fotótokat szép keretbe teszed, vagy a hobbijához kötődő vmit, vagy hímeztetsz törölközőt vagy pólót vagy vmi kis jelképes dolog. Attól is függ milyen mély a kapcsolatotok, mennyi pénzt szánsz rá, mennyi idősek vagytok?! Fényképes bögre, vagy küldesz egy számot kívánságműsorba, ha szokott rádiót hallgatni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. máj. 22. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátommal 3 hete vagyunk együtt, és most a napokba szeretne bemutatni a szüleinek, ezért a jövő héten megyek hozzájuk. Az első találkozásnál illik vinni valamit a szüleinek?...
Idén 23 leszek. Van egy fél ház a nevemen. Szeretnénk összeköltözni a barátommal abba a házba. Mindketten dolgozunk. Anyáméknak együtt vagy külön jelentsük be? És ha azt mondják nem mehetünk?
Hogy mondjam meg a legjobb barátomnak, hogy úgy érzem elhanyagol, mert egy másik barátommal van inkább? Egész nyáron együtt voltunk, a másik gyerek egyszer sem hívta.
Normális az, hogy 19 éves vagyok,9 hónapja vagyok együtt a barátommal, és a szüleim egyszerűen hallani sem akarnak arról, hogy együtt aludjunk?
Anyu nem enged együtt aludni a barátommal, mit tegyek?
16 éves vagyok és 10 hónapja vagyok együtt a barátommal. A szüleim elég régimódiak, már nem vagyok szűz. De ezt még anyámmal se tudom megosztani . Hogy vezethetném fel nekik hogy...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!