Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetek a rokonságotokban...

Ismertetek a rokonságotokban olyan embert, aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyat aki próbált. Hála az égnek nem sikerült neki.
2012. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem. Az unokabátyám felakasztotta magát.
2012. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ, tudom túl magán kérdés, (de talán itt arc és név nélkül lehet írni) ő miért akart meghalni, mi volt a fő indoka, és hogy akarta megtenni?
2012. febr. 2. 17:20
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Kikészült. Három gyerek: 3, 6 és 8 évesek, a férj hárítja a gyereknevelést, anyós az anya ellen nevelte őket, plussz anyagi gondok, depresszió. Elfáradt.

Felvágta az ereit.

Ha apám nem lép vissza valamiért a pincébe, meghalt volna.

Én vagyok a legkisebb.

2012. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
értem, és neki jobb lett az élete, miután ez történt?
2012. febr. 2. 17:24
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Már megtettem volna én is, ha nem félnék a szenvedéstől. Miért? Páromat elvesztettem, család többi tagjával sem úgy alakul a helyzet ahogy elvárható lenne. Az új páromat nem igazán tudják elfogadni, pedig az édesanyjukat nem tudom visszahozni. Nyugdíjam veszélybe került. Kiegészítő tevékenységgel voltam vállalkozó, vissza adtam mert csak fővállalkozóként lehet folytatni. A járulékokat nem tudom kitermelni. 57/F.
2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám felakasztotta magát, az unokaöcsém pedig leugrott a kollégium nyolcadik emeletéről. Mindkettő meghalt.
2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első szülött gyerekük egy kanyarban 220-al "kivágódott". Nem tudta az anya feldolgozni, felakasztotta magát. Az apa a felesége halála után hasonló módon "utánuk ment".

A tizenéves testvér magára maradt.

2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Apám észbekapott hogy k.rvára ideje lenne felnőni.

Addig inkább báty volt. El akarta vinni a balhét helyettünk (Valamelyikünk rosszat csinált, és édesanyám nyomozott, akkor mindíg ráförmedt anyukámra: tudod mit? Én voltam!), ha anyukám mondott valamit, ő rákontrázott, ilyenek. Utána elkezdett apaként viselkedni.

2012. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Dédapám felakasztotta magát (ő már elég öreg volt és tüdőrákot diagnosztizáltak nála)

Ángyom begyógyszerezte magát...nem tudni miért.(2 nagylánya maradt félárván) :(

Nagyapám próbálta benyugtatózni magát a felesége elvesztése után, szerencsére nem sikerült neki.

Keresztapám összeveszett keresztanyámmal és szándékosan nagy sebességgel nekihajtott egy fának. Keresztanyám kirepült az ablakon, igy élte túl, keresztapám meghalt. (szall ez nem csak öngyilkosság, de gyilkossági kisérlet is-3 gyerek maradt félárván, rokkant anyával)

Úgyhogy sajnos nálunk ez elég gyakori. :(


Miért?

2012. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!