Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy nagyon összeves...

Volt már, hogy nagyon összevesztél édesanyáddal?

Figyelt kérdés
Ha akarod leírhatod, hogy miért/mi miatt. + nem és életkor.
2012. febr. 2. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pár hónapja.

40 km-re lakok tőlük,ők kocsival járnak hetente ebbe a városba,nekem 2 óra tömegközlekedve hozzájuk falura.sosem jönnek be hozzám,telefonon beszélünk,nyig hogy miért nem megyek haza,ha hazamegyek,akkor meg le se...

Karácsony előtt 1 hónapig áradozott hogy kinek mit vett,nekem meg szülinapomra egy képeslapot se.És csodálkozott hogy karácsony előtt azt mondtam hogy nem megyek oda,páromat se viszem,mert őt is csak szidja,pedig nem is ismeri.

Úgyhogy most hanyagolom,az éven 3x beszéltünk 10 percet telefonon.

25/N

2012. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú :S

Sajnálom... :/

2012. febr. 2. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi állandóan veszekedtünk,mivel anyám agresszív alkoholista.16 évesen anyám alkoholos mámorában csúnyán verte a nővéremet.A verése mindennapos volt,de azon a napon nagyon durván verte a tesómat.Annyira dühös lettem,hogy lefogtam anyám kezét,és ellöktem.Bár nem ütöttem meg,de azt mondtam neki,hogyha bármelyikünket megüt ezentúl,én megverem.(lány létemre akkor már 2 éve judoztam) Anyám feljelentett alkoholos állapotában,hogy késsel az életére törtem.(a rendőrök nem hittek neki)

18 évesen elköltöztem,és soha többé nem voltam hajlandó anyámmal találkozni.Sem én sem a nővérem,sem a húgom nem tartja a kapcsolatot vele.

38/N

2012. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is összevesztem vele, sokszor éheztem otthon, míg ő apámtól kapott gyerektartást magára költötte, kinőtt ruhákban kellett járnom. Mikor lett párom, aki aztán enni adott, és ruhát vett, ő pedig meg tudta volna fojtani egy kanál vízben, akkor ott hagytam. Azóta sem keresett, én sem őt. Azóta boldog családdá váltunk párommal, gyerekeink vannak, és nyugalmunk.
2012. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, 2 évvel ezelőtt összevesztem vele, el is költöztünk a közeléből. Hogy miért? Mert a 2 fiamat gyökérnek, f@szládának nevezte(akkor voltak 9-11 évesek), ha nem voltam otthon, állandóan ütötte őket, orditott velük, leköpte őket.Ezek csak akkor derültek ki sajnos. Bezzeg a másik lánya annak angyali a gyereke. Nekem azt mondta csak egy unokája van, hát megelégeltem ezt. Jó sokáig kellett szednem nyugtatót is, ráadásul ez miatt elvesztettem a babámat. De elköltöztünk onnan, s lám minden rendbe jött. A gyerekeim sem félnek már senkitől, született egy pici fiam is.

35/N

3 kisfiú édesanyja

11, 13 évesek és egy 6 hónapos

2012. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elolvasva a szomorú történeteket még rosszabbul érzem magam.

Az én anyukám közel sem csinált ilyen durva dolgokat,mint a tietek mégis volt, hogy kiabáltam vagy veszekedtünk.

Közelünkben lakott, tavaly halt meg 89 évesen. Nagyon kései gyereke voltam. A nővéreim Auszráliában élnek a családommal mi maradtunk itt Anyukámnak. Utolsó pecig elláttam, de most látom, hogy nem is volt vele szinte semmi gond. Piti dolgokért veszekedtem vele. Nem rakta be a halló készüléket,nem engedte, hogy a csípő műtét után gyógytornászt hívjak stb. Jó, volt, hogy Ő is gonoszkodott kicsit kevert a nővéreim és köztem, de most látom mennyire másképp csinálnék mindent ha még itt lehetne.

Soha nem voltam puszilkodós de bizony most bánom, hogy néha nem szeretgettem meg.


Amit veletek tett az anyukátok az borzalom. Én megtudnék halni minkét gyerekemért. Gratulálok mindannyiotoknak, hogy most boldogok vagytok és küldök Nektek egy meleg ölelést ha elfogadjátok a gonosz anyukátok helyett.:))))

2012. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt: kb. 17 éves lehettem, véletlenül valami értékesebb dolgot otthon megrongáltam... Annyira zokon vette, annyira kiakadt rajta, mintha legalább valaki közvetlen rokon halt volna meg a családból...


Én nekem meg ez esett rettenetesen rosszul. Azóta is úgy gondolom, hogy nem volt igaza. Az adott szituációban ő volt a gyerek, én a felnőtt.


más: szüleim válásakor, pár évvel később. csak simán izzott a levegő, akkor nem nagyon bírtuk egy légtérben. De már konkrétumokra nem is emlékszem

2012. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen, volt. 8 éves voltam, mikor elváltak a szüleim. Anyukám előtte is ivott, de onnantól maga volt a megtestesült alkoholizmus. Ez ment kb. 14 évig. Volt, hogy majdnem összeverekedtem c.gányokkal (elnézést a kifejezésért, nem sértésnek szánom) és csövesekkel, mert haza akarta hozni őket -fürdeni-, én nem engedtem, és ezért az utcán nekem esett, én meg hazarángattam. az emberek kicsit furcsán néztek. vagy ki akart menni az ajtón én nem engedtem, és inkább ellöktem, mert tudtam, ha kimegy, megint hetekre eltűnik. Inkább haragudjon rám emiatt. Vagy a kis sógornőmnek akart nekimenni, mert hallucinált, én meg elkaptam a kezét a levegőben, és leszorítottam a földre. Sosem ütöttem, meg, de nem hagytam magam. Ez két és fél évvel ezelőttig ment így, amikor is újabb alkoholmámoros pillanatában, több hétnyi távollét után elütötte egy autó. Azóta nem iszik, de mintha nem történt volna semmi. nem is emlegetjük. Egyébként jó ember lenne, csak akaratos. Sajnos neki ez kellett, hát megkapta. Azóta dolgozni sem tud, mivel rokkantosították ez miatt is.


24/L

2012. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:( és mindenki hagyta, hogy gyerekként vele legyél. pedig biztos sokan tudtak arról, hogy nem beszámítható
2012. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már fél éve nem beszéltem vele. szégyellem magam miatta,de jobb ez így. Tönkretett engem, tönkretette apumat. Nem beszámítható- csak azért szült,hogy a társadalmi normáknak eleget tegyen. amint nyílni kezdett az értelmem, hirtelen megundorodott tőlem. Addig is ütéssel nevelt nem szép szóval... Sosem mondta, vagy éreztette, hogy szeret; csak azt,hogy olyannak kell lennem amilyennek ő szeretne látni, különben jön az érzelmi zsarolás, megalázás,düh. Mindenért ordított, a végén már azért is kaptam a p.fámba, mert 40ft-tal drágábban vettem meg a tejet, mint ő... Mindenféle sz@ralaknak elmondott. Baj volt ahogy öltözködtem, ahogy a hajamat hordtam-egyszerű középhosszú hajam volt mindig is,semmi extra,de szerinte k.rvás,mint minden,amit csinálok. Baj volt,hogy lefogytam- 18éves koromig elképesztően dagadt voltam, mert folyton tömött, hogy rá hasonlítsak (addig nem kelhettem fel az asztaltól, amíg mindent meg nem ettem.és ezt a mai napig csinálná, ha engedném neki)Ha nevettem részeg voltam, a sírtam, biztos kábszereztem. Ha takarítottam,főztem tuti sz@rul csináltam, ha nem hát lusta disznó voltam.-ő vagy 10éve nem fogott porszívót a kezébe. Egy barátomat sem akarta megismerni, látatlanba utolsó senkiháziknak lettek nyilvánítva, akiktől erőszakkal el kell tiltania. Az apumtól ajándékba kapott lakásomra haszonélvezetet tetetett, majd egy évvel ezelőtt kilakoltatott belőle, mondván: majd ha kiérdemlem akkor visszaköltözhetek. Sérelmezi, hogy nem mondok le a javára a tulajdonjogról-"neki az jár, a megtakarításaimmal egyetemben"- mert akkor vehetne magának házat. (megjegyzem ezt önerőből is megtehetné, nem éppen csóró).Bocsi a panaszáradatért... Szóval ezért nem tartom a kapcsolatot vele. 28/L
2012. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!