Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztlányom most fog ballagn...

Keresztlányom most fog ballagni 8. osztályból! Milyen ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Sajnos ami szóba jönne ékszer, pénz ilyesmiket nem akarok venni neki mert sajnos az anya miatt, mert ékszert már vettem neki többet is de valahogy mindig pénzé tették,a pénz meg úgy is az anyánál kötne ki! Árban 5-20 ezer között gondoltam. Jó ötleteket szívesen fogadnék! Már egy ötletet mondott az egyik ismerősöm pl. könyvet ami jó is lenne de nem tudom hogy milyen könyvnek örülne! Meg hát a mai fiatalok inkább ülnek a gép előtt mint egy könyv mellett.
2012. febr. 2. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én 8.os ballagásra csak pénzt kaptam, nem sokat, de legalább hasznos volt, félreraktam és köv. karácsonyra plusz szülinapra plusz zsebpénzt beleadva (amiben benne volt a ballagásra kapott), kaptam egy laptopot, most azt használom:) szóval én arra szavazok, legfeljebb úgy add oda, hogy anyuka ne tudja, jelképesen meg vegyél neki valami olcsóbb könyvet vagy fölsőt, te tudod, milyen a lány.

18L

2012. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
parfümöt, amit ő választ
2012. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 *Glissade* ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem kérdezz rá a lánynál, hogy mit szeretne!

Ha nem szeretnél ennyire konkrét lenni, akkor kérdezt meg, hogy mi az a dolog amit a leges-legjobban szeret csinálni, és ezzel kapcsolatban vegyél neki valamit!


Majd vegyél neki valami tucat vagy személytelenebb ajándékot, amit a Ballagásán a virágcsokorral együtt tudd majd hurcolászni(plüsmaci stb.), ezt add neki oda a szülei elött.


A valódi ajándékot meg valamikor máskor, amikor csak ketten vagytok.

2012. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép és minőségi bizsut. Azt nem tudják eladni. Valamit, ami nem meg ki a divatból.

Én itt Pesten az Aréna pláza földszintjén egy rakás bizsu boltot láttam állati jó cuccokkal.

De akármelyik plázában vannak nagyobb bizsu boltok.

Esetleg egy divatos táska? Tovább tanul?

2012. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Vibrátort
2012. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon leleményes az anya, mindent pénzzé tud tenni. De ha minőségi bizsut (pl. ásványos nyakláncot, kézműves ékszert), albumot olyan témában, amit szeret a lány, sminket (ha sminkeli magát, akkor meg lehet lepni egy minőségi ecsettel, zselés tussal, pirosítóval, szemhéjpúderrel---bár ez nem időtálló ajándék, az is igaz), szebb ruhát tudok elképzelni. Esetleg elhívhatod mellé moziba, színházba (és esetleg ott is odaadhatod a pénzt mondjuk, ha az ajándék mellett még adsz neki, hátha akkor sikerül eldugnia az anyja elől).
2012. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem a "mai fiatalokból" kellene kiindulni. Elvégre a keresztanyja vagy, valamennyire illene ismerned, hogy ne csak ráhúzz egy sztereotípiát.


Adj neki egy plüssmacit, aminek felvágod a varrását, és belerejted a pénzt.

Vagy ha nem tudod, milyen könyvet szeretne, akkor könyvutalványt.

2012. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 ezer forintig is elmennél,akkor esetleg ha sportos a lány vidd el mountexbe és vegyél neki ott valamit,aminek örülne.Vagy vidd el vásárolni!Vegyél neki : fölsőt,nadrágot,kabátot,csizmát,tornacipőt - nem egyszerre,hanem amit kinéz magának.Mondjuk 10-13 ezerre,aztán mindenféleképpen kell adnod valami olyat,amit megőriz hosszú éveket át és emléke lesz,hogy tőled kapta:D

Pl!:Egy töltőtoll,toll,nyomosíron,medál.

És a maradék pénzből a végén vidd el mozizni!

Ez egy hosszú nap lesz,kellemes programmal veled!Megjegyzi:)

2012. febr. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt egy kérdés hogy továbbtanul? A válasz igen,cukrásznak megy.
2012. febr. 3. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Én virágcsokron kívül senkitől nem kaptam semmit egyik ballagásomra sem (holott kitűnő tanuló voltam). Szarul is esett látni, hogy az osztálytársaim meg kapják a karórákat meg hasonló drága ajándékokat. De túléltem.
2012. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!