Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal nagyon régota együtt...

Párommal nagyon régota együtt vagyünk! Volt egy időszak hogy külön voltunk! Én hagytam el mert lemondta az esküvőt! Ja 2-szor mondta le! Mit tegyek? Testvéreméknél laktam! Tesom lánya a keresztlányom aki 7 éves és imádom!

Figyelt kérdés

Most hogy megbocsájtottam a páromnak éa összeköltöztünk,hiányzik az az élet ami akkor volt!Szeretnék megadni k.lányomnak mindent,de igy nem tudok!És most veszítette el apukáját(meghalt)!

Egyszerűen nem tudom hogy lehetnék okos!


2008. okt. 3. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz anyagihelyzetbe kerültek a halál eset miatt!Párom multkor azt mondta (mivel szoktam nekik vinni pl:tojást,olajat,stb.)HOGY NEKÜNK MEG AZÉRT FOGY EL MERT ÉN ELHORDOM NEKIK!Tehát ne nekünk kelljen ő miattuk vennünk honap végén amikor nkünk is van egy keretünk!Én fogom fel rosszul?
2008. okt. 3. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A párodba se felelősségérzet, se gondoskodás, se az irántad való tisztelet nem szorult. Amit leírtál, azt szűrtem le,hogy nem alkalmas sem társnak,sem szeretőnek, sem apának. Úgy lehetsz okos, hogy vedd fel a nyúlcipőt és futás. 2 x lemondani egy esküvőt, legyen már egy kicsit több önbecsülésed, és büszkeséged.
2008. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem is ismételném, leírták előttem. Sajnos, ez van...:((

Gondolom, fiatal vagy még, próbáld túltenni magad ezen, és keresni valakit, aki megbecsül. Biztos, hogy jó ember vagy a leírtakból ítélve, úgyhogy találni fogsz rendes pasit, nyugi!

2008. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is tudod, mit kell tenned: hagyd el a pasit, amilyen gyorsan csak lehet! Egy ennyire önző, bunkó és érzéketlen ember, aki ráadásul kétszer is képes volt lemondani az esküvőt, nem érdemel meg téged, aki jószívű vagy, és segítőkész! Ne hagyd, hogy ez az ember tönkretegye az életed!
2008. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye? Ilyen emberrel ismét együtt lenni, ez az élet legnagyobb baklövése.
2008. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem te írtad ezt a kérdést is? Ott is mindenki azt javasolta, hogy keress jobbat, hidd el, találnál! Ne félj váltani!! Ennek így nincs értelme. Gondolj bele, mi lesz még 10 év múlva, mikor elvileg jóformán egy kapcsolatban 'csak' a baráti szeretet, tisztelet marad és már jócskán látja a másik hibáit is az ember.

2008. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mindig a családod legyen az első,és a keresztlányodnak,tesódnak most naon nagy szüksége van rád,nem csak anyagilag,segits nekik a gyászban,stb...

ilyen pasira meg inkább nem irok jelzőt,mert kitiltanak innen....szal nyúlcipő és találsz sokkal jobbat!!!

2008. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy pasitól, aki kétszer lemondta már az esküvőtöket? Harmadszor is megteszi majd.
2008. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!