Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy rosszul esett mert...

Jogos hogy rosszul esett mert rám szólt hogy gyorsabban lapátoljam a havat?

Figyelt kérdés
Elég nagy hó esett most le. Kimentem ellapátolni a havat. Csinálom-csinálom, erre a nagypapám kiszólt az ablakon hogy "Egy kicsit gyorsabban csináld már, meglátják a szomszédok hogy ennyire elaprózod, mozogj rendesen". Amúgy szr a lapát, meg a beton sem egyenletes + hova siessek? És kicsúszott a számon, hogy gyere ki és csináld helyettem ha nem jó...De amúgy jól csináltam, csak "lassan." Meg szerintem nem voltam lassú...Megbántam hogy visszaszóltam, de na...
2012. febr. 4. 22:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg csomószor van hogy kritizál. De ilyen hülyeségeket. Nyáron azért szól rám mert lassan söprögetek...Szeretem őt nagyon, sokszor rá hagyom amit mond, de most kicsúszott a számon.
2012. febr. 4. 22:32
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Köszönjük a történetet, érdekes élethelyzet.
2012. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan durva dolog ez! Majd leültök és megbeszélitek! De az, hogy hogyan lapátolod a havat tök mindegy, lényeg hogy megcsinálod, valaki meg sem csinálja! : ) 14L
2012. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bánomisén ***** válasza:
96%

Legközelebb mondd azt neki, hogy élvezed és azért csinálod ilyen lassan, hogy tovább tartson :-))

Ha örökké a tempóddal piszkál, nem csodálom, hogy néha besokallsz, de igyekezz inkább elengedni a füled mellett az ilyen beszólásait. Lehet, hogy ő sem csinálta gyorsabban, amikor annyi idős volt, mint most te, csak most azt hiszi, hogy gyorsabb volt és tőled is ezt várja el. Hiába, az évek megszépítik az emlékeket... :-))

2012. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát inkább azért mondja mert a szomszédban lakik egy 50 év körüli nő. Na és ő egy idegbeteg, mindig siet kapkod. Úgy tolja a havat pl mint egy hómunkás :D Mondjuk szerintem neki már ilyen ideg gondjai vannak. És azért is mondja hogy "Ha meglátják a szomszédok hogy milyen lassú vagy..."
2012. febr. 4. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Az normális hogy roszsul esett, az is hoyg eg ynagyapa rád szól.

Az viszont enm normális, hogy mér mindig ezen tépelődsz. Ez semmi. Akkor kell váalszolni: de papa! Szrr a lappát!! És ennyi.


Az életben folyton be-rád-le- fog zsólni valaki. A buszsofőr, a főnök, az asszony. Ha te ezt ennyire a szívedre veszed, akkor megőrülsz. Tudod, hoyg jól csinálod.Ennyi! A hozzászólásokat vagy elengeded a füled mellett, vag ymegválaszolod. Esetleg megfogadod! Annyi. Nme kell a lelkedre venni. Lereagálod, elfelejted, kész.

2012. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az is lehet, hoyg viccel..a nő miatt..
2012. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Ugyan, kit érdekel a szomszéd? A szomszéd kedvéért nem kell kapkodnod, nem érte éled az életed. Ha a kapkodós szomszéd nőnek nem tetszik a sebességed, akkor vihariramban ragadja ki a kezedből a hólapátot és kezdjen el eszeveszetten lapátolni a házatok előtt.
2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék gyorsan felejteni...
2012. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccelt volna. Engem feszt szopatnak itthon ilyenekkel:D Kicsit fentebb kaptad a vizet, papa kapcsolt és kész. Hány éves vagy hogy ezt ennyire a szívedre vetted?
2012. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!