Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kilépni anyám...

Hogyan tudnék kilépni anyám és apám manipulálása alól?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem tudok elköltözni de lassan beleőrülök,mindig is olyanok voltak hogy az én véleményem nem számított és mindent rám akartak erőszakolni..hogyan tudnék kilépni ebből a helyzetből?megfulladok tőlük..de sajnos egynlőre nem tudok elköltözni.
2012. febr. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős vagy, de gondolom fiatal. Azt tanácsolom és ha kell mondok élő példát. Kezdj el élni. Menny el valahová lakni, önnálósodj ,éljél.

Ne menny csak azért bele egy kapcsolatba, hogy menekülj otthonról, mert annak úgy sem lessz jó vége.

Az én unokatesóm lány , ugyan ebben volt. Vidékről föl ment a fővárosba vagy két évre. Önnáló életet élt , ki élte magát, meg találta párját, most boldog családi élete van 3 gyermekkel.Az én feleségem abban volt, mint te. Jöttem én, hozzám is jött, és a pokol.

2012. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj el otthonról, minél kevesebbet vagy otthon, annál kevesebbet piszkálhatnak. És költözz el, amint tudsz.
2012. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és konkrétan mire gondolsz? Mondanál példát?
2012. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!