Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám apám utál. Mi a tendöö?

Anyám apám utál. Mi a tendöö?

Figyelt kérdés
a szüleim kiskoromban elváltak, és most 15 vagyok...egyik se nagyon komál, mivel azt mondják túlságosan hasonlítok a másikra:(
2011. szept. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én nem hiszem el, hogy összesen ennyi bajuk veled.

Utálni is biztos nem utálnak, hisz a szüleid.

2011. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz hozzáállás a részükről =(
2011. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés, amikor azt mondják, hogy a másikra hasonlítasz. Nekem anya mondja mindig, hogy a 10 éve nem látott apámra hasonlítok (mindenben!!). Nagyon rosszul esik mindig. De ha csak ennyi az indokuk, akkor hidd el hogy nem utálnak!

Ha tudod, akkor próbálj meg úgy viselkedni velük, amilyenek ők. Ha pl. apukáddal vagy, vedd fel az ő stílusát, de ha anyukáddal, akkor anyukádét. Biztos, nem megy egyszerűen, de egy próbát megér!

Remélem, minden rendeződik közöttetek:)


16/L

2011. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

15:28

Ez jó tanács, de azért elég gáz, ha egy gyerek nem lehet önmaga a saját szülei előtt. :/

2011. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15:28-as vagyok.

Én ugyanebben a helyzetben voltam, mint a kérdező, csak 9 éve. Még kicsi voltam akkor, hogy teljesen megértsem, de tapasztalatból mondom, hogy jobb megoldás nincs, mint a színjáték :(

2011. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!